П'ятниця, 26 жовтня 2018 15:16

Книги про волю і характер презентувавли на Закарпатті

tyachiv.com.ua

 

У Тячівській галереї ім. Ш. Голлоші пройшла зустріч-презентація книг на патріотичну тематику за участі політолога, експерта з питань гібридної інформаційної війни, донеччанина Станіслава Федорчука та публіциста, директора Української Видавничої Справи Ярослава Іляша.

 

 

Власне, під час зустрічі предметом обговорення стали книги, що вчили воювати за нашу свободу, сучасний партизанський рух на Донбасі, а також чому виникає сепаратизм і чого чекати після деокупації Донецька і Луганська, як розбудовувався «русскій мір» і що спільного між Закарпаттям та Донеччиною.

В рамках зустрічі презентували книги про волю і характер, які надихали сучасних борців воювати за свободу і соборність України. Зокрема, збірка новел «Відплата» талановитого письменника Леоніда Мосендза – учасника розбудови державності Карпатської України, викладача Державної академії у Сваляві. Крім того, презентовані й нещодавно перевидана праця ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова «Патріотизм» та збірка статей «Декілька слів про національні характери» Ярослава Іляша. До слова, у своїх працях автори розкривають, культивують та шанують людські чесноти величі духу, національної гідності та патріотизму.

 

Loading...

Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн