Вівторок, 25 грудня 2018 16:18

У Сумах презентували книгу «Ієрархія національних пріоритетів»

tv.sumy.ua

Публіцистичні статті, спогади та інтерв’ю. У сумській бібліотеці ім. Шевченка презентували книгу «Ієрархія національних пріоритетів».

Автор – головний редактор київської газети «Шлях перемоги» Віктор Рог. Свою збірку публіцист збирав майже 30 років. За його словами, книга присвячена питанню україно-російських відносин.

Віктор Рог, автор книги говорить:

“Ця книга виникла не випадково. Вона має довгу історію. Перша публікація цієї книги – це 1991 рік, журнал «Напрям», і остання публікація цієї книги – це вже 2018 рік, газета «Шлях перемоги. І от фактично, я бачу, що ці матеріали актуальні і зараз, а  може ще й актуальніші, бо зрозуміліші для загалу, ніж коли я їх писав”. 

Олег Корнієнко, голова Сумської обласної організації національної спілки краєзнавців України розповідає: 

“Віктор – це один із тих людей, із славного числа тієї когорти, молодих зовсім юних хлопців, які наприкінці 80-тих, на початку 90-х починали тут боротьбу за незалежність України. Тому приємно, що він завітав саме до нас зі своєю книгою, яка значною мірою присвячена і Сумщині теж”.

«Ієрархія національних пріорітетів» – п’ята книга Віктора Рога. Презентації пройдуть по всіх областях України. У Сумах ознайомитись із нею можна у бібліотеці ім. Шевченка.

 

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн