П'ятниця, 15 лютого 2019 13:56

Книгу «Ієрархія національних пріоритетів» презентували у Чернігові

Олександр ЯСЕНЧУК
Книгу «Ієрархія національних пріоритетів» презентували у Чернігові

13 лютого у КМЦ «Інтермеццо» відбулася презентація книги журналіста та письменника Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів». Вона складається з публіцистичних та історичних матеріалів, репортажів, спогадів та інтерв’ю за період з 1991 по 2018 рік.

Книга вийшла з ініціативи та за сприяння Організації Українських Націоналістів і добродіїв Олега Медуниці, Ростислава Мартинюка, Романа Медика, Юрія Сиротюка, Ігоря Артюшенка, Андрія Левуса, Олександра Сича та інших. Зі слів автора, дана книга насамперед про українсько-російські відносини. А ще вона про Україну, про її національну перспективу, а також про національні пріоритети, про шлях становлення і розбудови нашої нації. Отже, дана книга для всіх тих, хто цікавиться історією і кому небайдуже сьогодення і майбутнє України.

Ростислав Мартинюк, який написав післямову для цієї книги, на презентації поділився своїми враженнями від неї. Вступне слово на презентації було надано історику Богдану Галайку, який представив автора збірки.

Головну ідею Віктор Рог визначив словами: «Вірити, діяти, перемагати!». Їх зміст полягає в тому, що потрібно вибудовувати гідну державу, визволити Україну від окупантів та обстоювати національні інтереси. Дана книга є знаковою і представляє собою опис подій і роздуми автора, викладені у хронологічному порядку. Деякі з них є пророчими, оскільки те, що було написано ним ще у 1991 та пізніших роках, отримало своє підтвердження у загарбницьких діях Росії, починаючи з 2014 року по теперішній час.

Презентація видання відбулася у формі запитання-відповідь, кожен міг задати автору питання та придбати книгу з автографом.

Наприкінці зустрічі автор анонсував вихід найближчим часом праці Михайла Колодзінського «Воєнна доктрина українських націоналістів».

Автор світлин Олег ГОЛОВАТЕНКО

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн