Понеділок, 20 травня 2019 08:59

Книга для тих, хто хоче дертися вгору

Діана Коверзнєва, Перша електронна газета
Книга для тих, хто хоче дертися вгору

16 травня у Кропивницькому з ініціативи Центру Національного Відродження презентували книгу відомого журналіста Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів».

Автор розповів, що в книзі намагався розвіяти міфи навколо націоналізму, розкрити україно-російські стосунки, розповісти про молодіжний рух, питання національної безпеки і боротьби з п’ятою колоною. Загалом, його напрацювання – це збірка публіцистичних текстів та історичних досліджень, спогадів, інтерв’ю, написаних з 1991 по 2018 рік.

«Ми маємо вірити, діяти, перемагати. І перш за все потрібно подолати п’яту колону всередині країни, бо без цього не вдасться визволити Україну від окупантів та обстоювати національні інтереси. Про важкі українсько-російські взаємини я писав ще в 90-х і деякі мої тези реалізувалися у 2014-му у загарбницьких діях Росії. Вже давно я неодноразово говорив, що Росія нас без крові не залишить», – наголосив журналіст.

В «Ієрархії національних пріоритетів» є статті, які сьогодні навіть набули більшої актуальності, ніж раніше – у часи написання й публікації. В їх основі лежать роздуми про майбутнє України, шляхи й пріоритети її руху, про тих, хто стоїть на заваді національного розвитку, а також способи подолання цих перешкод.

Тобто, книга зацікавить усіх, кому не байдужа доля нашої країни, адже вона глибоко аналізує і розкриває її національну перспективу.

Наступного дня книга була презентована в Бобринці. До бібліотек було передано добірки патріотичної літератури.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн