Четвер, 08 серпня 2019 16:18

Формула українського прориву

Сергій Вересень, УІС
Формула українського прориву

Нещодавно вийшли друком матеріали організованих в лютому НАЦ «УССД» Шостих Бандерівських читань «Економічний націоналізм та соціальна справедливість» (упорядники Тетяна Бойко, Юрій Сиротюк, Богдан Галайко, Костянтин Денисов).

Тексти, поміщені в збірнику, переконливо свідчать не лише про те, що націоналісти мають вагомі напрацювання та пропозиції в царині економіки, але й про те, що є чимало фахівців, здатних ці напрацювання та плани втілювати в життя. Серед авторів відомі науковці, успішні підприємці, практичні політики.

«Націоналізм – гармонійна, рухлива ідеологія, що використовує кращі світові практики соціально-економічних реформ у власних інтересах, дбаючи виключно про них», – наголошується в передмові до збірника.

Опираючись на теоретичні напрацювання і досвід попередників, ідеологічну платформу ОУН, сучасні націоналісти пропонують реформаторські шляхи, які мають привести до результату, яким бачать могутню Українську державу, в якій пануватиме соціальна та національна справедливість.

Розробка, популяризація і втілення сучасної концепції українського економічного націоналізму, зрештою – економічної програми націоналістів, є важливим і нагальним завданням. І дуже добре, що бачимо як розуміння цього завдання, так і можемо зауважити досить значне коло фахівців, готових до його виконання, свідченням чого є проведення останнім часом кількох наукових конференцій зі згаданої тематики та вихід ряду видань. Насамперед ідеться про анонсований збірник та про конференцію в Івано-Франківську в жовтні минулого року.

На зміну «принесеним з чужого поля», механічно запозиченим та штучно впроваджуваним комуністичним та ліберальним експериментам над народом має прийти органічна, випрацювана і національно зорієнтована політика економічного націоналізму. І проведення конференцій з цієї проблематики, видання наукових збірників, організація круглих столів та дискусійних майданчиків – вагомі кроки на шляху до національної перспективи.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн