Понеділок, 18 листопада 2019 14:40

Про ієрархію національних пріоритетів

forpost.media
Про ієрархію національних пріоритетів

У Запоріжжі в залі обласної бібліотеки відбулася презентація знакової книги «Ієрархія національних пріоритетів», яку можна вважати абеткою сучасного націоналізму та «бронебійним набоєм» в інформаційній війні, автором якої є Віктор Рог – головний редактор всеукраїнського тижневика ОУН «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського націоналізму.

У заході взяли участь провідні науковці та громадські діячі краю.

Автор відповів на ряд важливих запитань: якою ми бачимо українську державу, які шляхи обрати для руху нації вперед і як подолати перепони, в чому суть ідеології українського націоналізму, хто загрожує нашій державності.

– Я бачу, що ці матеріали актуальні зараз. Ми маємо мільйон псевдоорієнтирів, замість одного великого національного орієнтиру. Національний орієнтир – це панування українців на власній землі, над своєю долею, а для цього насамперед треба вигнати окупанта…, – наголосив Віктор Рог.

– Для Запоріжжя – це знакова подія. З Віктором Рогом ми познайомились у 2011 році, я й раніше з захопленням читав його публіцистичні твори. Ця людина – «ходяча енциклопедія»: якщо ми були свідками Революції на граніті або читали в книжках з історії, то він безпосередньо брав участь в ній та багатьох інших історичних подіях. Віктор не лише дослідник, але насамперед творець історії, – зазначив Ігор Артюшенко.

Владислав Мороко наголосив, що ті люди, які робили усе можливе, щоб повернулася наша історія, історія України, присутні на цьому заході.

– Важливо те, що тут відбувається ця презентація саме зараз, тому, що на таких зустрічах читачі бачать автора, а сам він розповідає про свою працю, – сказав Владислав Мороко.

Організатором цікавого заходу виступило обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» за сприяння Ігоря Артюшенка.

 

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн