Понеділок, 18 листопада 2019 14:40

Про ієрархію національних пріоритетів

forpost.media
Про ієрархію національних пріоритетів

У Запоріжжі в залі обласної бібліотеки відбулася презентація знакової книги «Ієрархія національних пріоритетів», яку можна вважати абеткою сучасного націоналізму та «бронебійним набоєм» в інформаційній війні, автором якої є Віктор Рог – головний редактор всеукраїнського тижневика ОУН «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського націоналізму.

У заході взяли участь провідні науковці та громадські діячі краю.

Автор відповів на ряд важливих запитань: якою ми бачимо українську державу, які шляхи обрати для руху нації вперед і як подолати перепони, в чому суть ідеології українського націоналізму, хто загрожує нашій державності.

– Я бачу, що ці матеріали актуальні зараз. Ми маємо мільйон псевдоорієнтирів, замість одного великого національного орієнтиру. Національний орієнтир – це панування українців на власній землі, над своєю долею, а для цього насамперед треба вигнати окупанта…, – наголосив Віктор Рог.

– Для Запоріжжя – це знакова подія. З Віктором Рогом ми познайомились у 2011 році, я й раніше з захопленням читав його публіцистичні твори. Ця людина – «ходяча енциклопедія»: якщо ми були свідками Революції на граніті або читали в книжках з історії, то він безпосередньо брав участь в ній та багатьох інших історичних подіях. Віктор не лише дослідник, але насамперед творець історії, – зазначив Ігор Артюшенко.

Владислав Мороко наголосив, що ті люди, які робили усе можливе, щоб повернулася наша історія, історія України, присутні на цьому заході.

– Важливо те, що тут відбувається ця презентація саме зараз, тому, що на таких зустрічах читачі бачать автора, а сам він розповідає про свою працю, – сказав Владислав Мороко.

Організатором цікавого заходу виступило обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» за сприяння Ігоря Артюшенка.

 

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

«Держава від першого села»: як ОУН готувалася до Другої світової війни

80 років тому, навесні 1940 року Друга світова війна тільки набирала обертів.

20-04-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Три виклики для Зеленського: коронавірус, Коломойський, Кремль»

Про стан в державі, актуальні українські проблеми, їх причини і шляхи можливого вирішення говоримо з...

22-03-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн