Вівторок, 04 лютого 2020 15:17

8 лютого в Києві презентують «Нарис історії ОУН»

НАЦ «УССД»
8 лютого в Києві презентують «Нарис історії ОУН»

Легендарна праця Петра Мірчука «Нарис історії ОУН» по праву вважається класикою історіографії українського націоналістичного руху. Вперше видана 1968 року в Мюнхені, книга досьогодні залишається найґрунтовнішим дослідженням на цю тематику.

Оновлене і значно доповнене видання – це згусток Духу, Боротьби та Інтелекту, що закумулював поміж сторінок (1006 стор.) і в глибинах знакової системи тексту енергетику, знання, переконання і цілеспрямованість численних творців і дослідників історії ОУН – у нових обладунках вступає у новий етап свого наукового, націє- і державотворчого життя.

Книгу презентують з нагоди 80-ліття створення Революційного Проводу ОУН на чолі з Степаном Бандерою в рамках VII Бандерівських читань у Київській міській раді 8 лютого.

Представлення видання відбудеться у прес-центрі на першому поверсі будівлі Київради (Хрещатик, 36). Початок о 13:30. Вхід вільний.

Учасники: кандидати історичних наук Олександр Сич і Микола Посівнич, доктор історичних наук Іван Патриляк, редактор офіціозу ОУН «Шлях Перемоги» Віктор Рог.

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн