Субота, 31 жовтня 2020 11:05

В УПА вся Україна

УІС
В УПА вся Україна

У Вінниці презентовано вкрай важливу книгу про бійців УПА родом з Великої України.

 

Розповів про лицарів УПА директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Ярослав Коретчук. Захід відбувся в обласному молодіжному центрі «Квадрат» з ініціативи відділення УІНП.

Пан Ярослав презентував книгу «Вояки Української Повстанської Армії, родом з Наддніпрянської України», у якій зібрано понад 700 життєписів вояків УПА, що були родом з Наддніпрянщини. Видання ще раз підтверджує, що участь у боротьбі за українську державу брали українці, що походили з різних регіонів України і що ця боротьба мала загальнонаціональний, поборницький і національно-визвольний характер.

В книзі зібрано факти, які спростовують совєтські міфи про наш визвольний рух, відкривають нові біографії наших земляків з Вінниччини, засвідчують соборницький, всеукраїнський чин УПА у змаганнях за Українську Самостійну Соборну Державу. Такими іменами провідних діячів УПА як генерал-хорунжий Іван Трейко, підполковник Йосип Позичанюк, майор Костянтин Петер, воюючий на нашій землі з окупантами полковник «УПА-Південь» Омелян Грабець та інша плеяда борців, ми маємо по праву гордитися.

 

 

Loading...

Інтерв'ю

Ігор Лосєв: «Я думаю, що нашому народові потрібно років 20 хорошої національно-патріотичної диктатури»

Навколо мови ніхто не буде об’єднуватися. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський.

14-10-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: Революція на Граніті – це перемога над страхом

  30 років тому, з 2 по 17 жовтня 1990 року, в центрі Києва протягом 16...

04-10-2020 Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн