Четвер, 28 червня 2018 13:35

Московська церква у комітетах Верховної Ради!

Григорій Жибак, УІС
Московська церква у комітетах Верховної Ради!

У приміщенні комітетів Верховної Ради, у робочому кабінеті колишнього депутата ВР І. Рибакова функціонує так званий Свято-Володимирський Храм УПЦ Московського патріархату!

«Працює» там «батюшка» Віктор Яценко, висить графік його «роботи». Саме «роботи», бо назвати богослужінням діяння в Україні промосковських злочинців у рясах якось, щонайменше, некоректно. Цікаво, що «храм» цей функціонує незаконно! Жодного рішення щодо нього Апаратом Верховної Ради не надавалося!

Вельми прикметно, що «богослужіння» проводять представники Синодального відділу УПЦ Московського патріархату у справах пастирської опіки пенітенціарної системи. Себто, ця промосковська організація прирівняла український парламент із виправними колоніями та слідчими ізоляторами! Отже, має місце ще й глузування із Верховної Ради України!

Голова ВР Андрій Парубій заявляв, що «існування в адмінбудівлі парламенту церкви УПЦ МП не відповідає законодавству». Приміщення справді було опечатане. Та недовго. 

Народний депутат Віктор Романюк наголошує, що «коридорами ВР час од часу ходять люди, які моляться. Це не віряни, а агенти російської розвідки, які без жодної санкції вештаються українським парламентом. Абсолютно маргінальна публіка. Я не можу зрозуміти, хто її допускає у стіни Верховної Ради. Незрозуміло, що вони тут роблять – це абсолютно неприпустимо, особливо у воєнний час!».

Жодна з українських церков не має місця для богослужінь у стінах парламенту чи комітетів Верховної Ради України!

 

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Мислитель проти псевдоцивілізації: Ален Безансон і Росія

Розмова з публіцистом і перекладачем творів французького історика і політолога Тарасом Марусиком

24-08-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн