Четвер, 28 червня 2018 13:35

Московська церква у комітетах Верховної Ради!

Григорій Жибак, УІС
Московська церква у комітетах Верховної Ради!

У приміщенні комітетів Верховної Ради, у робочому кабінеті колишнього депутата ВР І. Рибакова функціонує так званий Свято-Володимирський Храм УПЦ Московського патріархату!

«Працює» там «батюшка» Віктор Яценко, висить графік його «роботи». Саме «роботи», бо назвати богослужінням діяння в Україні промосковських злочинців у рясах якось, щонайменше, некоректно. Цікаво, що «храм» цей функціонує незаконно! Жодного рішення щодо нього Апаратом Верховної Ради не надавалося!

Вельми прикметно, що «богослужіння» проводять представники Синодального відділу УПЦ Московського патріархату у справах пастирської опіки пенітенціарної системи. Себто, ця промосковська організація прирівняла український парламент із виправними колоніями та слідчими ізоляторами! Отже, має місце ще й глузування із Верховної Ради України!

Голова ВР Андрій Парубій заявляв, що «існування в адмінбудівлі парламенту церкви УПЦ МП не відповідає законодавству». Приміщення справді було опечатане. Та недовго. 

Народний депутат Віктор Романюк наголошує, що «коридорами ВР час од часу ходять люди, які моляться. Це не віряни, а агенти російської розвідки, які без жодної санкції вештаються українським парламентом. Абсолютно маргінальна публіка. Я не можу зрозуміти, хто її допускає у стіни Верховної Ради. Незрозуміло, що вони тут роблять – це абсолютно неприпустимо, особливо у воєнний час!».

Жодна з українських церков не має місця для богослужінь у стінах парламенту чи комітетів Верховної Ради України!

 

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн