Четвер, 28 червня 2018 13:35

Московська церква у комітетах Верховної Ради!

Григорій Жибак, УІС
Московська церква у комітетах Верховної Ради!

У приміщенні комітетів Верховної Ради, у робочому кабінеті колишнього депутата ВР І. Рибакова функціонує так званий Свято-Володимирський Храм УПЦ Московського патріархату!

«Працює» там «батюшка» Віктор Яценко, висить графік його «роботи». Саме «роботи», бо назвати богослужінням діяння в Україні промосковських злочинців у рясах якось, щонайменше, некоректно. Цікаво, що «храм» цей функціонує незаконно! Жодного рішення щодо нього Апаратом Верховної Ради не надавалося!

Вельми прикметно, що «богослужіння» проводять представники Синодального відділу УПЦ Московського патріархату у справах пастирської опіки пенітенціарної системи. Себто, ця промосковська організація прирівняла український парламент із виправними колоніями та слідчими ізоляторами! Отже, має місце ще й глузування із Верховної Ради України!

Голова ВР Андрій Парубій заявляв, що «існування в адмінбудівлі парламенту церкви УПЦ МП не відповідає законодавству». Приміщення справді було опечатане. Та недовго. 

Народний депутат Віктор Романюк наголошує, що «коридорами ВР час од часу ходять люди, які моляться. Це не віряни, а агенти російської розвідки, які без жодної санкції вештаються українським парламентом. Абсолютно маргінальна публіка. Я не можу зрозуміти, хто її допускає у стіни Верховної Ради. Незрозуміло, що вони тут роблять – це абсолютно неприпустимо, особливо у воєнний час!».

Жодна з українських церков не має місця для богослужінь у стінах парламенту чи комітетів Верховної Ради України!

 

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн