Середа, 29 січня 2020 14:33

Церква та Спілка Української Молоді підписали Меморандум про співпрацю

CУМ-інформ
Церква та Спілка Української Молоді підписали Меморандум про співпрацю

Документ скріпили своїми підписами Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук та голова Світової Управи СУМ Андрій Бігун.

Метою Меморандуму є поглиблення багаторічної традиції співпраці Церкви і Спілки, їх дальша плідна взаємодія у царині духовного виховання і розвитку дітей та молоді.

Підписанти, прагнучи об’єднати свої зусилля задля якнайкращого досягнення цієї мети, домовилися спільно далі працювати у цьому напрямку, усвідомлюючи покладену на них історією та українською спільнотою відповідальність за виховання молоді в дусі жертовного служіння та любові до Бога й України.

«Це не початок, але продовження багаторічної співпраці між УГКЦ та нашою українською молоддю. Впевнений, що ця співпраця дасть добрі плоди», – зазначив голова Світової Управи СУМ Андрій Бігун.

«Дякую за колосальну роботу, яку робить СУМ, виховуючи українських дітей та молодь. Це непросте завдання. Особливо сьогодні. Бо ми живемо на переломі певних культурних парадигм. У таких нових обставинах питання «Хто я є?!», особливо для молоді, буде стояти щораз гостріше», – сказав під час церемонії підписання Меморандуму Глава УГКЦ Святослав Шевчук та закликав Спілку Української Молоді й далі активно провадити її виховну працю.

unnamed 31

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн