Четвер, 13 вересня 2018 13:51

Згадуючи Стуса: українці Чикаго вимагали покарати Медведчука

Прес-центр Національної ініціативи "Стоп Реванш"
Згадуючи Стуса: українці Чикаго вимагали покарати Медведчука

Український Конгресовий Комітет Америки підтримав кампанію Національна ініціатива "Стоп Реванш", спрямовану на притягнення до відповідальності Віктора Медведчука - кума Путіна, що системно працює над знищенням незалежної України.

Українці з Чикаго (штат Іллінойс, США) організували вечір пам’яті Василя Стуса.

"Василь Стус заслуговує на справедливість. Український народ має право жити вільно. Українці заручилися підтримкою Америки та Заходу в їхньому героїчному опорі проти російської військової агресії та підривних спецоперацій по всій країні. Медведчук - "хрещений батько" Путіна над Україною. Ми закликаємо як українську владу, так і Захід змусити Віктора Медведчука взяти відповідальність за свої злочини", - йдеться у повідомленні УККА.

За словами Сергія Кузана, заступника Керівника Проводу "Вільних людей",координатора громадської кампанії "Медведчук - під арешт", це - лише початок активних дій світового українства. "Ми розуміємо, що для досягнення мети - справедливого покарання Медведчука, ми маємо задіяти всі сили та можливості. Українські громади за кордоном - потужний інструмент впливу на уряди своїх держав. Вони інформують і суспільство, і уряди про злочини Медведчука, роблячи його токсичним. Це вже починають розуміти за кордоном, адже Медведчук входить у санкційні списки Канади, США. Ми далі будемо доносити позицію України і вдячні громадам, що роблять усе можливе для звільнення України від реваншу", - говорить він.

Дякуємо Павлу Бандерівському, Ігору Дячуну, Марті Фаріон за підтримку та співпрацю!

Міжнародні партнери України, які запровадили санкції, повинні розширювати їх. Ті, хто ще цього зробили, повинні негайно накласти санкції.

Loading...

Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн