Середа, 24 жовтня 2018 15:32

У Лісабоні презентували московську стрічку

Григорій Жибак, УІС
У Лісабоні презентували московську стрічку

Знятий на замовлення міністерства культури РФ, фільм «Своя республіка» оправдовує московських терористів на Донбасі.

Задовго до початку фестивалю «Док Лісабон» («Doc Lisboa») посольство України в Португалії попереджало організаторів про стрічку Альони Полуніної як елемент кремлівської пропаганди, який виправдовує тероризм. У відповідь була лише демагогія про свободу слова, демократію тощо.

Українська громада у Лісабоні вдалася до акції протесту. Її організатори, голова спілки українців Португалії Павло Садоха та Роман Варивода, повідомили Українській Інформаційній Службі, що перед показом стрічки було роздано листівки, які засвідчують злочинну діяльність терористів батальйону так званої ДНР «Восток». Після демонстрації фільму організатори забули про задекларовану ними свободу слова та демократію. Представникам української громади не давали слова. Спроба перевести дискусію у мистецький діалог провалилася. Врешті, режисер Полуніна публічно визнала, що підтримує так звану ДНР, а ворогом для неї є Україна.

Активісти української громади далі широко інформують португальське суспільство про підтримку організаторами фестивалю московської агресії та терористичних угрупувань, які захопили частину Донбасу.

66

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн