Середа, 24 жовтня 2018 15:32

У Лісабоні презентували московську стрічку

Григорій Жибак, УІС
У Лісабоні презентували московську стрічку

Знятий на замовлення міністерства культури РФ, фільм «Своя республіка» оправдовує московських терористів на Донбасі.

Задовго до початку фестивалю «Док Лісабон» («Doc Lisboa») посольство України в Португалії попереджало організаторів про стрічку Альони Полуніної як елемент кремлівської пропаганди, який виправдовує тероризм. У відповідь була лише демагогія про свободу слова, демократію тощо.

Українська громада у Лісабоні вдалася до акції протесту. Її організатори, голова спілки українців Португалії Павло Садоха та Роман Варивода, повідомили Українській Інформаційній Службі, що перед показом стрічки було роздано листівки, які засвідчують злочинну діяльність терористів батальйону так званої ДНР «Восток». Після демонстрації фільму організатори забули про задекларовану ними свободу слова та демократію. Представникам української громади не давали слова. Спроба перевести дискусію у мистецький діалог провалилася. Врешті, режисер Полуніна публічно визнала, що підтримує так звану ДНР, а ворогом для неї є Україна.

Активісти української громади далі широко інформують португальське суспільство про підтримку організаторами фестивалю московської агресії та терористичних угрупувань, які захопили частину Донбасу.

66

Loading...

Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн