Субота, 12 січня 2019 17:21

Крайовий табір СУМ в Аргентині

Григорій Жибак, УІС
Крайовий табір СУМ в Аргентині

Відбувся крайовий табір СУМ в Аргентині «Чарівна шапка». Місцем його проведення обрано оселю «Веселка» Українського культурного товариства «Просвіта».

Українській Інформаційній Службі Хав’єр Апонюк Савич повідомив, що діялося в січні, з 5 по 12 число, однак табір є літнім. Не дивуйтеся! Аргентина розташована в Південній півкулі Землі. Коли на європейському календарі зима, в Аргентині - спекотне літо!

Із цього користають місцеві сумівці, які обрали саме цю пору для спільного таборування.

Свій табір вони присвятили пам’яті подруги Марусі Патинок-Мороз, що 4 січня цього року відійшла у Вічність. «Активна членкиня нашої громади, в Товаристві Просвіта, в ОЖП та особливо в нашій Організації, в якій була неодноразово обрана Головою. Добра й мудра людина, завжди передавала свою силу, мужність, характер і завзятість», - згадують про подругу Марусю сумівці Аргентини.

Провадила табором команда у складі: комендант: Лара Назарик, бунчужна: Ірина Назарик, писар та референт спорту: Данка Юзущук, обозні: Наталя Юзущук, Карен Котик, Фернандо Лесик, інтенданти-скарбники: Каріна Нос, Мар’яна Горішна, Степан Данилишин.

Підтабір Молодшого Юнацтва, натхненний фільмом Гаррі Поттера, розділений на дві групи: «Хата “Дніпро”» і «Хата “Десна”». Його тематики густо мережена українськими легендами, казками та розповідями.

Підтабір Старшого Юнацтва дізнається про перебіг Помаранчевої Революції, Революції Гідності та нинішньої російської агресії щодо України.

Усі учасники залишилися задоволеними й наголосили на важливості таких таборувань.

 

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн