П'ятниця, 01 березня 2019 15:22

«Міф» знову у Португалії

Григорій Жибак, УІС
«Міф» знову у Португалії

Вдруге  фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія про Героя України Василя Сліпака бере участь у міжнародних фестивалях, які проводяться у цій країні.

Українській Інформаційній Службі   Голова Ради Спілки українців у Португалії Павло Садоха повідомив, що цього разу стрічку демонстрували в рамках міжнародного фестивалю Muvi (місто Алмада). Звісно, що активісти української громади та парафіяни УГКЦ приїхали підтримати фільм. Вони були приємно вражені, коли дізналися, що, з ініціативи організаторів фестивалю, стрічку було отитровано на португальську мову.

 За словами португальського кіномитця Філіпа Педро, історія Василя Сліпака справила на нього таке враження, що він вирішив відразу перекласти текстівки для кращого сприйняття. У квітні цього року, з ініціативи депутата Португальського парламенту Педра Бешіги, який нещодавно побував в Україні на роковинах з нагоди вшанування жертв Голодоморів, фільм «Міф» буде продемонстрований у Португальському парламенті.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн