Вівторок, 17 листопада 2020 17:35

Коронакриза і «велике крадівництво»

Кількість нових хворих на «Covid» стала більшою за 10 тисяч людей на добу. Вірус вбиває людей, карантинні заходи – економіку, а управлінський хаос – державу. І це вкрай серйозний виклик для українців.

Вівторок, 03 листопада 2020 20:49

Націоцентризм чи Колабораціонізм?

Над цим міркую кожного разу, коли чую передвиборчу рекламу «Слуги народу» «...Немає значення, якою мовою...», «...Немає значення, якому Богу...».

Вівторок, 03 листопада 2020 20:47

Куди ідеш, Україно?

Вибори відбулися. І хоча ще не в усіх регіонах оголошені остаточні результати, можна підвести перші висновки – влада «слуг» очікувано зазнала нищівної поразки. Як організаційно, так і за результатами.

Неділя, 01 листопада 2020 18:29

Що нам Кавказ?

Війна в Нагірному Карабаху (Арцаху – по-вірменськи) дещо несподівано активізувала зовнішньополітичне мислення в українській громаді аналітиків та публіцистів і розділила її на прихильників Азербайджану (яких, очевидно, є більше) і прихильників Вірменії. Українські медії наводять сотні аргументів на користь однієї і другої держав, намагаючись при цьому зберегти паритетність. Домінантною стала думка, що Україні не вартує підтримувати ні одну зі сторін у конфлікті, оскільки це може лише зашкодити нашій державі.

Середа, 28 жовтня 2020 20:20

У випадку найгіршого...

Останні два з лишком місяці в Україні багато говорять про події в сусідній Білорусі, обговорюють перспективи, можливі результати масових протестів проти диктатури Олександра Лукашенка. Чи переможуть урешті-решт національно-демократичні сили? Чи вони зазнають поразки, а країна буде окупована Росією (під якимсь пристойним претекстом)? Чи Лукашенко залишиться на своїй посаді, навіть у разі окупації країни, чи на його місце призначать («оберуть») когось іншого, якогось узгодженого з Москвою «гауляйтера» тепер уже не Республіки Білорусь, а «Західного федерального округу» Російської Федерації?

Вівторок, 20 жовтня 2020 18:55

ЗеОпитування – злочин

Відповідно до статті 19 Конституції України всі органи державної влади та їх посадові особи повинні діяти в порядок і в спосіб, визначений Конституцією і законами України. В свою чергу, повноваження Президента України визначено в статті 106 Конституції України. І попри те, що пункт 31 статті 106 Основного Закону зауважує, що Президент України здійснює й інші повноваження, визначені Конституцією України, але всі вони впираються в стелю саме Конституції.

Вівторок, 20 жовтня 2020 18:36

Нам пора для України жить…

В цьому році ми вже вшосте відзначили День захисника України 14 жовтня – у день Покрови Пресвятої Богородиці, день Українського козацтва та день створення героїчної Української Повстанської Армії.

9-11 жовтня в Переяславі відбувся семінар для виховників і тренерів гри «Джура». Це черговий етап у творенні і розбудові Школи виховника джур, що став ще одною ланкою системи національно-патріотичного виховання української молоді.

За останнє десятиліття Росії вдалося ліквідувати по суті будь-яку організовану українську етнічну спільноту в Російській Федерації, вторгнутися в Україну, силою анексувати частину її території і створити значною мірою заморожений конфлікт.

Вівторок, 06 жовтня 2020 16:12

Про те, що турбує

Війна в Нагірному Карабасі

Інтерв'ю

Ігор Лосєв: «Я думаю, що нашому народові потрібно років 20 хорошої національно-патріотичної диктатури»

Навколо мови ніхто не буде об’єднуватися. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський.

14-10-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: Революція на Граніті – це перемога над страхом

  30 років тому, з 2 по 17 жовтня 1990 року, в центрі Києва протягом 16...

04-10-2020 Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн