Спостерігаючи за перепалкою між організаторами Маршів захисту України на 14 жовтня, можна точно сказати лише одне: поки протест не має спільної стратегії. Проти капітуляції виступили різні люди з різними цілями та різною ідеологією. Антиукраїнські сили і Москва хочуть показати, що протести влаштовують виключно прихильники Порошенка та праворадикали. Віче 6 жовтня, організоване Рухом опору капітуляції, мало на меті продемонструвати реальність без цих кліше: на віче були присутні усі українські сили: від «Національного корпусу» до партії «Голос». Були і так звані «порохоботи», були єврооптимісти, переконаний, що були навіть деякі прихильники Зеленського.

П'ятниця, 11 жовтня 2019 15:03

Формули війни та миру

Сьогодні українське суспільство знову перебуває на межі розколу. Пасивна більшість хоче швидкого миру, активна меншість заявляє про неприпустимість капітуляції. Щоб оцінити сьогоднішню ситуацію, слід озирнутися в недалеке минуле.

Понеділок, 07 жовтня 2019 14:32

«Слуги» футболу і народу

Банери є невід’ємною складовою політичних мітингів, акцій, протестів тощо. Через них оприлюднюють невдоволення та вимоги.

Україна втягується у зовнішньополітичну турбулентність з непрогнозованими наслідками. Частково з власної ініціативи, а частково волею потужних геополітичних сил, ми опинилися у центрі американського політичного скандалу. Росія та її друзі у Європі нав’язують нам формулу Штанмайєра, яка є нічим іншим як формулою української капітуляції. Про агресію Росії проти України у світі вже майже не говорять. У цьому значна заслуга розгубленої української дипломатії, від якої надходять протилежні та незрозумілі сигнали.

Понеділок, 30 вересня 2019 16:56

Чи буде нова Революція?

Дуже хибно вважати, що українські революції, що відбулися за останні 29 років, це були саме революціями, тобто заходами, спрямованими на зміну влади позавиборчим шляхом.

Понеділок, 23 вересня 2019 20:34

Культ перемог, а не поразок

Українці – це нація, в якій цілеспрямовано культивують ментальність жертви та пропагують культ поразок. Спочатку цією справою займалися загарбники. Зараз її продовжує українська влада. Українців ще з дитинства привчають до поразок на уроках історії. Підносять миролюбність, покірність і терплячість нації як найвищу чесноту. Формують світогляд не переможців, а залежних від милості зовнішніх могутніх сил осіб.

В Українському кризовому медіацентрі 16 вересня пройшла прес-конференція Володимира Балуха, котрий розповів про боротьбу із російською системою у тюрмі та про знущання і тортури, яких він зазнав через свою українську позицію. У заході також взяли участь російський адвокат українця Дмитро Дінзє, громадянський захисник Балуха Архієпископ Сімферопольский і Кримський Православної церкви України Климент, координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

Середа, 18 вересня 2019 17:51

Свої влада, власність, гідність

З виступу на Всеукраїнському форумі «Совєтська окупація Західної України 1939 р.: погляд через 80 років» у Тернополі.

Середа, 11 вересня 2019 15:22

Удмуртський смолоскип свободи

Самоспалення - крайній вияв протесту, часто здійснюється через недієвість всіх інших форм боротьби в умовах тоталітарного режиму. Ми знаємо приклади борців Василя Макуха та Олекси Гірника, які здійснили самоспалення проти радянської окупації та русифікації. Таким людям притаманне вроджене почуття справедливості, високий рівень національної свідомості, національна гідність та жертовність.

Понеділок, 09 вересня 2019 14:31

Що нам робити з Росією?

Етюд про геостратегію

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн