Понеділок, 26 листопада 2018 10:14

Ми пам’ятаємо

Знищити українців як націю – мета організаторів Голодомору. Остаточно ліквідувати мову, культуру, історію, все те, що робило нас унікальними в цьому світі. Тому масштаби злочину такі великі, тому вбито мільйони людей.

Спливає час. Уже й XX століття позаду. Не озиратися назад не можна, а озиратися страшно. На початку минулого століття українці були найчисельнішою національністю, що входила до складу СРСР — 81 млн. 195 тис. без урахування українців Західної України, Буковини, Закарпаття, які увійшли до союзу у 1939 та 1945 рр. А через 50 років за довідником «Население СССР» (Москва, Политиздат, 1983) нас стало 42 млн. 347 тис. Це вже з Західною Україною, Закарпаттям, Буковиною.

Середа, 21 листопада 2018 14:55

Ні забуття, ні прощення!

До 85-річчя відзначення Голодомору 1932–1933 років в Україні

Понеділок, 12 листопада 2018 22:01

Вибори за законом воєнного часу

Саме так стверджують документи так званої ДНР

Як повідомляють інформагенції, синод Російської православної церкви ухвалив рішення про повне припинення євхаристійного спілкування з Константинопольським патріархатом. Услід за РПЦ це зробили Білоруська й Душанбінська церкви. РПЦ уже оголосила Варфоломія І «розкольником». Разом із тим ієрархи російського православ’я наголошують, що вони прагнуть примирення з Константинополем, щоб вести з ним подальше спілкування в дусі братерської любові.

Про те, що відбулося на складах боєприпасів під Ічнею на Чернігівщині, на нашу думку, ще раз розповідати читачам не треба. Натомість варто звернути їхню увагу на повідомлення, яке ми прочитали в той самий день, коли розпочалися пожежа і вибухи під Ічнею.

Четвер, 18 жовтня 2018 15:36

Війна без війни

Вибухи на сховищах боєприпасів у Чернігівській області знову спровокували дискусію про причини прикрих подій.

Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова разом із партнерами з Антипутінського інформаційного фронту провели моніторинг регіональних подій в Росії з акцентом на південних регіонах Російської Федерації за літній період і початок осені 2018 року.

Понеділок, 08 жовтня 2018 15:11

Війна без стратегії

Ось уже п’ятий рік чимало аналітиків намагається збагнути, якими є плани української влади щодо нинішньої війни.

Вівторок, 02 жовтня 2018 15:54

Як вийти з Оренбурзького коридору

У світі не так багато держав, здатних втручатися у внутрішні справи всіх своїх сусідів. До таких належить Російська Федерація. Для просування власних інтересів Москва використовує широкий арсенал засобів: армію, спецслужби, Російську православну церкву, власні діаспори. Не гребує й підкупом, залякуваннями, навіть убивствами політичних опонентів і ворогів правлячого режиму. Є ще дещо, у чому росіяни справжні майстри, — приховування реальної ситуації в самій Росії.

Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн