Будь-яка війна, у т.ч. теперішня боротьба українців за свою незалежність проти російської агресії, передбачає протистояння різних систем, які знаходяться у гострому зіткненні.

П'ятниця, 17 січня 2020 16:08

Ліміт помилок вичерпано

Події, що відбуваються в Україні, викликають дедалі більше занепокоєння. 

Фіно-угорський світ – це не лише культурний спадок Угорського королівства, високі стандарти життя Фінляндії та стрімкий розвиток цифрових технологій Естонії, а й унікальні народи зі своїми мовами, традиціями та історією, однак без власних національних держав.

П'ятниця, 03 січня 2020 21:35

Мир чи капітуляція?

В останні місяці Україну охопила вакханалія пацифізму, «миру за будь-яку ціну». 

Четвер, 02 січня 2020 15:35

Нарід чи чернь?

При першому погляді на дійсність це питання не дає нам покою. Воно врізається в нашу свідомість, воно переслідує нас вдома, на вулиці, в установі, на базарі, у трамваї... На кожному кроці наших трагічних буднів у першу чергу бачимо чорним по білому писане: Хто ми? Нарід чи чернь? Нація чи маса?... Організована, свідома, вигранена збірна одиниця, чи юрба без’язиких і безликих постатей? І дати на це одразу, без вагань, виразну відповідь ми тоді вагаємось.

Вівторок, 10 грудня 2019 10:23

«Індульгенція» на Україну?

Заява, яку було опубліковано після зустрічі лідерів-країн Північноатлантичного альянсу в Лондоні, дещо дивує своєю «особливою логікою».

Неділя, 08 грудня 2019 19:33

Ціна свободи

Комунікація «зеленої» влади з суспільством базується на певній кількості не ідей (там з ідеями проблеми), а рефлексів, котрі вона хоче і намагається навіяти мільйонам громадян України. «Команда Зе» свідомо поширює примітивне мислення в стилі «Кварталу 95» та зоологічний егоїзм «аби мені було добре, а на державу і своїх співвітчизників начхати», сприяє формуванню байдужості до долі України і прагнень урятуватися за будь-яку ціну, погоджуючись на будь-яку зраду, на жорстокі та принизливі умови. Для цього використовуються різні методи, зокрема й залякування неминучими на всякій війні людськими втратами.

25 років тому 5 грудня 1994 року відбулося найбільше пограбування в історії людства – Геополітичне пограбування. Україну – державу з третім у світі за потужністю ядерним потенціалом – пограбували і залишили беззахисною. Щоб менш ніж за 20 років приступити до остаточного згортання української державності. Пограбували зухвало і цинічно, за попередньою змовою групи країн, використовуючи посібників в Україні. Зробили Україну без’ядерною, а отже – беззахисною.

Вівторок, 03 грудня 2019 18:38

Завзяття

Сторінка з римського щоденника

Понеділок, 02 грудня 2019 20:44

«Миротворчість» під грім канонади

Півроку тому відомий політик сказав, що «головне – припинити стріляти». Україна на Донбасі припинила, а ворог – ні. Тому знову гинуть і здобувають поранення наші бійці, стаючи мішенями для російських снарядів, ракет, куль і мін. Ось такий «зелений» мир, що наближає Україну до поразки й краху.

Інтерв'ю

Володимир Балух: «Кримчани готові до акцій протесту»

Володимир Балух – один з найвідоміших представників українського опору в Криму. Від початку анексії півострова...

24-01-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн