Середа, 24 лютого 2021 14:21

Мова важлива

З нагоди Дня Рідної Мови хотілося б ще актуалізувати важливе питання. Російський культурний расизм виявляється не тільки в запереченні існування української мови чи негативному сприйнятті самого факту мовлення українською.

Вівторок, 16 лютого 2021 17:13

Нова російська Смута?

Протестні акції в Росії у зв’язку з отруєнням та арештом відомого опозиціонера Алєксєя Навального, які охопили майже всі регіони цієї велетенської країни – від Петербургу до Хабаровська на Далекому Сході – можливо, просигналізували про новий період російської Смути.

Головною подією останніх тижнів стало блокування в Україні рупорів Кремля. Це рішення, як і вся проукраїнська спільнота, я однозначно підтримую, та відчуваю стриманий оптимізм, бо влада зробила це вкрай запізно і юридично недолуго, що викликає декілька запитань.

Понеділок, 15 лютого 2021 16:50

I знову про мову

З 16 січня обслуговуючий персонал у кафе, ресторанах, магазинах тощо мав перейти на українську мову.

Вівторок, 02 лютого 2021 16:58

П’ять історій Зеленського

Слабка влада розчищає дорогу проросійським силам.

Новий рік – це не тільки побажання та планування на майбутнє, але й підведення підсумків. І окрім економічних «здобутків», які ми з вами вже відчуваємо на власній кишені, минулий рік став роком державних зрад Зеленського та його оточення.

Четвер, 24 грудня 2020 17:48

Антиросійський порядок денний

 

Росія – ворог України, який ставить собі за мету знищити нашу державу. Такою вона була у минулому, такою є й нині, такою і залишиться у майбутнього, весь час, скільки у неї буде цього майбутнього.

 

Вівторок, 15 грудня 2020 20:07

Пильнувати та єднатися

Є чудова новина – Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду у Гаазі 11 грудня повідомив про завершення попереднього вивчення подій в Україні, що пов’язані з міжнародним збройним конфліктом на Донбасі та анексією Криму.

Середа, 02 грудня 2020 11:09

Країною керують невігласи

В четверту суботу листопада ми вшановували найбільш трагічну дату в історії української нації – День пам’яті жертв голодоморів, в результаті яких загинуло, за різними оцінками, від 7 до 10 мільйонів українців.

Вівторок, 17 листопада 2020 17:35

Коронакриза і «велике крадівництво»

Кількість нових хворих на «Covid» стала більшою за 10 тисяч людей на добу. Вірус вбиває людей, карантинні заходи – економіку, а управлінський хаос – державу. І це вкрай серйозний виклик для українців.

Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Націоналізм – це мій спосіб життя»

Політично і науково націоналізм – це не тільки історія ОУН і УПА, бо переважно у...

19-01-2021 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн