Вівторок, 22 вересня 2020 15:23

Аргументовано про актуальне

Про Мінськ та маразм Фокіна

Вівторок, 15 вересня 2020 18:56

Хто ж нам Росія? Позбутися ілюзій

Уже сьомий рік іде війна, яку Росія веде проти України, вже сьомий рік Крим і частина Донбасу перебувають під російською окупацією. Чи змінилося за цей час принципово ставлення українського суспільства до ворога? Бо будь-яка країна, що зробила з іншою країною те, що РФ вчинила проти України в 2014 році, об’єктивно є ворогом своєї жертви.

Вівторок, 08 вересня 2020 15:14

Спільно зупинити реванш

Незважаючи на широко розрекламоване владою «всеосяжне» перемир’я на фронті, російський агресор знову довів, що домовленості з ним не варті ні витраченого часу, ні паперу. В черговий, здається – вже у 29-тий, раз Кремль продемонстрував, що ніякого «миру в очах Путіна» годі й шукати, а проявлення слабкості у жертви тільки мотивує злочинця вбивати далі.

Середа, 26 серпня 2020 18:51

Хабаровський бумеранг

У вузькому сенсі бумеранг – бойова і мисливська зброя австралійських тубільців.

Вівторок, 25 серпня 2020 11:50

Ціна Незалежності

29 років Незалежності України – це великий термін для однієї людини та вкрай мізерний для існування цілої української нації. 

Вівторок, 25 серпня 2020 11:31

Під кошиком

Спорт давно переступив свої межі і є значущим та впливовим у всіх сферах, зокрема – в політиці.

Доповідь на Сьомих Бандерівських читаннях

Понеділок, 17 серпня 2020 14:56

«Та хрест твій, провіднику, кличе!…»

 

Ніхто не заперечить факту, що постать Степана Бандери стала Символом. Для ворогів – символом суцільного політичного негативу. Врешті, черговим в довжелезному ряді спаплюжених безкомпромісних борців за волю і державну незалежність України – Хмельницького, Мазепи, Петлюри… І вже он стільки століть всі колонізатори – чи то з північно-східного, а чи західного краю української землі – в інтересах збереження свого панування таврували їхніми іменами кожного спадкоємця «Боротьби за славу Володимирового Тризуба», обзиваючи «хмельничанками», «мазепинцями», «петлюрівцями», «бандерівцями»… З подачі більшовицької пропаганди ім’я Бандери набуло міжнародного звучання, бо принципових борців за справу національного визволення в різних кінцях совєтської імперії стали також називати «бандерівцями».

 

Вівторок, 11 серпня 2020 14:27

Несемось

Несемось… Саме цим словом можна охарактеризувати події останніх тижнів в українській владі, коли новин щодня відбувається настільки багато, що майже ніхто не в стані їх встигнути проаналізувати. Цілий калейдоскоп подій, в якому картинки змінюються щохвилини.

Неділя, 09 серпня 2020 11:17

Звідки беруться націоналісти

Готуємо святкування бабусиного 95-ліття.

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн