Як відомо, гібриди довго не живуть. Точніше, їм для нормального функціонування потрібне спеціальне середовище, поза яким вони приречені на загибель. Те ж саме можна сказати й про держави-гібриди. В умовах глобалізації, світового ринку, дуже важко такій державі триматися на плаву, особливо, коли таке державне утворення нехтує загальноприйнятими світовою спільнотою правилами і нормами.

Понеділок, 20 березня 2017 14:44

Центральна і Верховна Рада

Сьогодні, як і 100-років назад, маємо багато експертів, які знають як треба, але не готові брати на себе відповідальності.

У столичному Музеї Івана Гончара 11 березня відбулася творча зустріч студентів та випускників Стрітівської кобзарської школи під назвою «Крила української нації».

Закарпаття є парадоксальним із багатьох поглядів. Цей край характеризує суцільна еклектика, поєднування непоєднуваного. Серед дивовиж найзахіднішої області України, яка межує з чотирма країнами Євросоюзу, є могутні позиції Української православної церкви (Московського патріархату). У краї, де російськомовне населення складає лише кілька відсотків, московська церква залишається провідною, попри всі колізії останніх років. Їй належить 40% культових споруд в області і понад половина вірників. Греко-католики, яких наполовину менше, мають 25% храмів. Решта належить католикам та протестантам різних напрямків. Київський патріархат та Українська автокефальна церква мають до двох десятків церков та каплиць.

Незаконна анексія РФ Кримського півострова та збройний конфлікт, що й досі точиться на Сході України наглядно продемонстрували, що ігнорування гуманітарного чинника, зокрема, його релігійної складової, може бути серйозним викликом національній безпеці Української Держави.

Понеділок, 13 березня 2017 15:10

Слово про мову

Наш з вами святий обов’язок свідчити правду. А правда сьогодні така, що наша держава майже не дбає про українську мову, що все починається й закінчується велемовними, пустопорожніми фразами.

Понеділок, 13 березня 2017 14:55

Імперська агонія Росії

Свого часу президент Борис Єльцин тільки спробував трохи послабити імперську хватку, і це мало не спровокувало розвал Російської Федерації. Не тільки Кавказ, «заворушилися» й інші провінції, Татарстан, Башкиростан і так далі. Імперська система управління – це той стрижень, на якому тримається сучасна Росія.

Понеділок, 13 березня 2017 11:38

Мій храм є і буде!

25-річний ювілей священства отця-крилошанина Михайла Дроздовського

Важко забути риторику економічного романтизму 90-х років минулого століття, а надто зворушливих легенд про «невидиму руку» ринку, що сама в автоматичному режимі все зробить, владнає, збалансує, відокремить успішне від провального, приведе в Україну ефективного власника та підготує добу економічної благодаті.

Україну можна побудувати тільки спираючись на власні сили, і тільки тоді, коли будемо поважати власну гідність і право рідного народу на власне самоврядування. І тільки той з провідників, хто готовий ради цього пожертвувати власним добробутом, здоров’ям, а то й життям, може брати на себе відповідальність за долю України.

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Український націоналізм – це програма побудови нашого майбутнього»

Нещодавно Молодіжному Націоналістичному Конгресу виповнилося 16 років. До цієї дати відбувся Збір МНК, на якому...

13-03-2017 Інтерв'ю

Володимир Сергійчук: «Треба щоб була внутрішня консолідація українського народу на платформі незалежності»

Чи можна сміливо проводити паралелі між Українською революцією 1917-1921 років і Революцією Гідності? Як вилікувати...

27-02-2017 Інтерв'ю

Веб-дизайн