Вівторок, 29 липня 2014 00:00

Руйнація тилу

Банальною істиною в теорії і практиці війни є надійність тилу. Адже фронт завжди спирається на тил, залежить від нього, підживлюється ним. Слабкий і ненадійний тил робить фронт крихким.

Вівторок, 29 липня 2014 00:00

Спроба зазирнути в осінь

Події 24 липня не могли залишити байдужим жодного громадянина України. Хіба що за винятком тих, яким байдуже все – хто вони, в якій країні живуть. Втім, що ж відбулося. 

Вівторок, 29 липня 2014 00:00

Дещо про патріотичне виховання

Нещодавно московські ЗМІ повідомили: 25 липня 41 український військовослужбовець 51-ї окремої механізованої бригади через український пункт пропуску «Ізварине» перейшов на територію Росії. Ні, не з метою знищення систем залпового вогню, які нівечать українську територію та вбивають наших бійців. З метою скласти зброю. 

Вівторок, 29 липня 2014 00:00

Убити сепаратиста

Сепаратизм – це не лише озброєні до зубів терористи, інтернет-тролі чи зазомбовані пропагандою співгромадяни. Сепаратизм – це відокремлення себе від країни: у межах самопроголошеної республіки чи власного обійстя – різниця не принципова. Коли в місті не вибухають бомби і снаряди, близькі живі й здорові, виникає ілюзія, що тут у нас війни немає.

П'ятниця, 25 липня 2014 00:00

Вина і присяга перед нащадками

Шляхи і форми визволення України не тільки від ворожих займанщин, але й від численних пут посттоталітарного й московського поневолення, завжди були позначені вибухами духовної і фізичної енергії із глибинних надр нашого народу, глибокими ранами в душах українців та неминучими жертвами. Цю істину ще раз явив нам Майдан Гідності й черговий етап Національної Революції, що прогнав із влади на Київських пагорбах та всіх областей країни групу зрадників, грабіжників і вислужників ворожим Українській державі силам.

В останніх звітах щодо збитого літака малайзійської авіакомпанії, рейсу MH17, західні ЗМІ і багато хто навіть в урядах продовжують використовувати неточний термін «українські сепаратисти» для опису так званих «терористів» у Донецькій області. У той час як засоби масової інформації та представники уряду схильні до поспішних семантичних недоліків, ця погано вибрана характеристика ударяє прямо в серце точності в ЗМІ та малює абсолютно помилкове уявлення про ситуацію. Термін «українські сепаратисти» має на увазі, що існує значне число етнічних українців або громадян України, які беруть участь у революції, щоб відокремити свій регіон від України. Ніщо не може бути далі від істини, ніж це твердження! Революціонери часто несуть позитивну конотацію. Загарбники, найманці і терористи – ні.

Кадрова політика яскраво характеризує сутність будь-якого режиму. Досить лише проаналізувати кадрові призначення, щоб усе стало зрозуміло з тим, хто саме прийшов до влади і чиї інтереси представляє. Виходячи зі знання того, хто призначався здебільшого керувати в Україні відомствами, можна відносно  непомильно визначити ступінь незалежності, суверенітету й міжнародно-правової суб’єктності Української держави.

Середа, 23 липня 2014 00:00

Криваво-чорний четвер

Здавалося б, останнім часом Путін не отримував особливих підстав для того, щоб кривитися. Хіба що за винятком тріумфального фіаско футбольної збірної на чемпіонаті світу, однак, в Росії будь-який пересічний громадянин вже давно сприймає власну збірну виключно для невичерпне джерело для нових жартів та анекдотів. При цьому Путін в тій же ж Бразилії відбув саміт БРІКС, такої собі спільноти абсолютно різних країн (тоталітарної Росії, авторитарного Китаю, більш-менш демократичних Бразилії з Південною Африкою та одвічно загадкової Індії).

Свого часу Ричард Ніксон застерігав: «СССР не хоче війни, він хоче світ». Сьогодні ми бачимо, що колишній президент США мав рацію. «А что такое Советский Союз? Это Россия и есть, только называлась по-другому», – наголосив Володимир Путін 17 жовтня 2011 року в інтерв’ю російським телеканалам.

30 червня в приміщенні Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл на тему «Реформування сфери освіти та науки в Україні». Його організаторами стали Львівська обласна організація ГПО «Українська справа» та Львівське регіональне відділення Інституту національного державознавства. За мету вони визначили напрацювання пропозицій представників науково-педагогічної спільноти Львівщини стосовно реформування сфери освіти, науки та виховання в Україні. Завдання круглого столу передбачали:

Інтерв'ю

Олександр Бойко: «На передовій потрібні люди з мисливським інстинктом»

Олександр Бойко: «На передовій потрібні люди з мисливським інстинктом»

Колишній голова Сумської організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу, заступник командира з виховної роботи 2-го батальйону Національної...

09-07-2014 Інтерв'ю

Валентин Мороз: «Україну загнати в російську клітку вже неможливо»

Валентин Мороз: «Україну загнати в російську клітку вже неможливо»

Про сучасну політичну ситуацію, проблеми сепаратизму і перспективи виходу України з кризи розмовляємо з українським...

05-06-2014 Інтерв'ю

Степан Качурак: «Нові санкції проти Росії – неминучі»

Степан Качурак: «Нові санкції проти Росії – неминучі»

Один з лідерів українських громад в США, керівник Організації Оборони Чотирьох Свобід України (ООЧСУ) Степан...

30-05-2014 Інтерв'ю

Веб-дизайн