Понеділок, 01 вересня 2014 00:00

Про баранів, шакалів та свинопасів

Коли на оселю нападає ворог, зазвичай, господар спершу стає сам на її захист, а далі кличе на допомогу сусідів. Які прийдуть на допомогу за двох умов. По-перше, якщо сам господар чинитиме опір, а по-друге – якщо самі сусіди усвідомлюють в нападнику потенційну загрозу і для своїх осель. Тобто, після захоплення першої той візьметься за наступні, сусідські.

Раніше це було лише теорією: загравання західних демократій із Гітлером… прагнення капіталу Франції, Британії та США до взаємовигідних відносин із німецькими одержавленими промисловими концернами… нехіть англійської та французької молоді навіть думати про війну задля виконання міжнародних зобов’язань своїх держав… освистаний в Оксфорді та Кембриджі Черчилль, який говорив про всесвітню небезпеку, яка йде від нацистської Німеччини… І, зрештою, Адольф Гітлер, визнаний у 1938 році журналістами (і зовсім не геббельсівськими, а американськими!) «провідним миротворцем».

Понеділок, 01 вересня 2014 00:00

Велике розмежування з Росією

Війна, яку ведуть Росія і російський народ проти України й українського народу (засвідчено 85% підтримки росіянами агресивної політики Путіна, за даними такої об’є­ктивної фундації, як Левада-Центр), примушує зробити важливі ґрунтовні висновки щодо загальної філософії україно-російських взаємин.

П'ятниця, 29 серпня 2014 00:00

Альянс ватніків і фраків

На Донбасі є дві специфічні групи населення, які можна умовно назвати ватніками і фраками (або «малиновими піджаками», був такий «спецодяг» бізнесменів-нуворишів, усіляких крутих, кримінальних і напівкримінальних елементів у 90-ті роки минулого століття).

23-й рік незалежності України став переломним в її історії. Те, на що закривали очі і що ігнорували українські політики та й, власне, українське суспільство, зараз поставило перед нами гостре питання самозбереження.

П'ятниця, 22 серпня 2014 00:00

П’ята колона Москви: оновлення

Напередодні Дня Незалежності хочеться сказати про чергові успіхи України. Але на думку приходить хіба що звільнення від Януковича. Персонально від Януковича, тому що його режим ще не викорчуваний. Той режим, або ж система влади, яка перейшла у спадок від УССР, не реформувалася миролюбним Кравчуком і байдужим Кучмою, взятися за демонтаж якої не вистачило сили волі в Ющенка. Система розквітла при Януковичу, за усунення її очільника заплатили життями та здоров’ям сотні українців, і продовжують сплачувати кривавий рахунок на так званій АТО, як називають московсько-українську війну. Є надія, що новий президент Петро Порошенко врахує помилки своїх попередників. Однак втеча Януковича та його банди з України – це поки що найбільш радісна звістка за черговий рік Незалежності.

П'ятниця, 22 серпня 2014 00:00

Інформаційне безсилля

Інформаційна сфера належить у нас до тих, що найяскравіше демонструють, наскільки слабо й невпевнено нинішня влада контролює країну. Збираються наради, конференції, лунають гучні заяви «кроликів», що вдають із себе тигрів, чиновники закликають один одного до рішучості, а на виході – нуль.

Нинішня війна Росії проти України потребує осмислення в історичному контексті: у чому її корінна причини, чи становить вона собою результат історичної закономірності, чи є випадковістю?

(Виступ Олега Багана (Дрогобич, НІЦ ім. Д. Донцова) на круглому столі «Ідентичність Галичини: актуальність для України», проведеному Вищою школою професійної політики (Київ) 14.08.2014 у Львові)

Ця, Шевченкова, пересторога є надзвичайно актуальною, саме зараз, в наші дні, коли російська військова потуга сконцентрувалася на східних і південних кордонах України, а її вишколені найманці захопили Крим та убивають і тероризують наш люд на східних теренах, а це, в основному, регіони Донбасу та Слобожанщини. Але, що зробиш, наш північний сусід без війни не може. Загарбувати і окупувати – це його хобі. Колись Федір Достоєвський сказав, що Росія викидає ту огиду, якою її годували. І це правда. В 30-тих роках, минулого століття, населення східної України було знищене сталінським Голодомором, а на їхні обійстя організовано завезли російських селян «для зміцнення дружби двох братніх народів». А тепер маємо те, що маємо. На сході України є ще маси людей, які не відчувають своєї приналежності до української нації і, відповідно, не проявляють патріотизму. Саме ця хиба, на зорі нашої незалежності, стала на заваді побудови справжньої демократичної суверенної Держави. Якщо торкнутися історичних фактів минулого, то Україна зазнавала великих втрат і знущань від своїх близьких сусідів, але Московія перевершила всіх, особливо комуністична.

Інтерв'ю

Сергій Кузан: «На наших плечах лежить місія забезпечення АТО»

Сергій Кузан: «На наших плечах лежить місія забезпечення АТО»

Голова МНК, один з координаторів волонтерської мережі «Вільні люди» Сергій КУЗАН розповідає, як волонтери забезпечують...

29-08-2014 Інтерв'ю

Олександр Бойко: «На передовій потрібні люди з мисливським інстинктом»

Олександр Бойко: «На передовій потрібні люди з мисливським інстинктом»

Колишній голова Сумської організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу, заступник командира з виховної роботи 2-го батальйону Національної...

09-07-2014 Інтерв'ю

Валентин Мороз: «Україну загнати в російську клітку вже неможливо»

Валентин Мороз: «Україну загнати в російську клітку вже неможливо»

Про сучасну політичну ситуацію, проблеми сепаратизму і перспективи виходу України з кризи розмовляємо з українським...

05-06-2014 Інтерв'ю

Веб-дизайн