Понеділок, 20 жовтня 2014 00:00

Про ворогів та друзів

Кожна війна активізує роботу державної пропаганди. Ось тільки різні народи по-різному сприймають її. Більшість громадян Росії, точніше, їхні мислення та емоції, цілком залежні від того, що їм вкладає в голови Кремль. Принаймні, про це свідчать останні російські соціологічні дослідження.

Понеділок, 20 жовтня 2014 00:00

Чому я за...

Життя сьогодні стрімко міняє пріоритети, "вдосконалює" вимоги, які ми висуваємо до лідера, політика, народного депутата... Бо ж "ростемо" і змінюємося самі! Добре, якщо політик іде в ногу з життям і, зростає, постійно "піднімаючи планку". Погано, коли він лише пристосовується, говорить те, що хочуть від нього почути виборці і діє відповідно...

Особливістю нинішньої передвиборної кампанії є довільне трактування поняття «проживання на території України» з боку ЦВК та українських судів при реєстрації в кандидати в депутати, внаслідок чого одних громадян позбавляли пасивного виборчого права, а інших, навпаки, реєстрували на вибори.

Часом думаю над тим, що будь-яка складна праця – це як пшениця чи жито: сієш, дбаєш, жнеш.

Як неодноразово повідомляли ЗМІ, в багатьох державних вищих навчальних закладах досі сидить потенційна агентура Кремля, адепти «Руского міра» всіх мастей.

Понеділок, 20 жовтня 2014 00:00

Перемогти бюрократичного монстра

На період воєнних дій декретне право має стати в Україні найвищим. Це допоможе подолати хаос, безладдя й саботаж у державній машині.

Історики вже давно з`ясували, що відбувалося у день 23 лютого 1918 року, коли за традицією вважалося, що в цей день молода Червона Армія зупинила німецьких окупантів під Псковом і Нарвою.

Вівторок, 07 жовтня 2014 00:00

Зашморг ВПК на шиї ВВП

Сьогоднішній головний ворог України та й, зрештою, всього цивілізованого світу, Путін продовжує уявляти себе в ролі такого собі симбіозу радянського вождя – імператора. Мріяти та будувати «повітряні замки» (в даному випадку – імперії) не можна заборонити нікому, тим паче людині з вираженими ознаками психічного розладу. Проблема в тому, що ця людина – президент РФ, і пурхає він поміж хмарами хворої уяви, не випускаючи з руки валізку з «ядерною кнопкою». Однак є надія, що ці польоти довго не триватимуть.

Вівторок, 07 жовтня 2014 00:00

Як КПУ сприяє сепаратизму

Дискусії про роль Компартії в організації антиукраїнського заколоту на Сході видалися гарячими. КПУ вдруге у своїй історії опинилася на межі заборони, й мало хто вірив, що вона візьме участь у позачергових парламентських виборах цієї осені. Однак погрози нової влади поставити поза законом політсилу Симоненка залишилися порожніми словами. Мін’юст не скасував реєстрації КПУ, і комуністи не були офіційно визнані організаторами війни на Донбасі та державними зрадниками.

Вівторок, 07 жовтня 2014 00:00

Російське історичне божевілля

Днями побачив відео, в якому кандидат історичних наук, етнолог, мистецтвознавець Світлана Жарникова на повному серйозі розповідає, що британці походять від росіян. Виявляється, як повідала член Російського географічного товариства, у росіян була традиція виганяти древніх хуліганів куди подалі. Цим «куди подалі» виявилися британські острови. «Вчена» дама пояснює, що тоді Британія була під льодовиком, а традицію виганяти правопорушників англійці зберегли, заселивши своїми хуліганами Австралію. Ще я почув, що перед тим, як засилати, російським хуліганам «брили» голову, «зрізали оселедець» (!), звідси і походить слово «брити».

Інтерв'ю

СУМ в Америці: 65 – літня історія

СУМ в Америці: 65 – літня історія

До 65-ліття Cпілки Української Молоді в Америці готується спеціальне видання, яке має назву “СУМ В АМЕРИЦІ:...

20-10-2014 Інтерв'ю

Українці з Португалії також воюють в АТО – Павло Садоха

Українці з Португалії також воюють в АТО – Павло Садоха

Спілка українців Португалії – одна з найбільших організацій українських громад Півдня Європи. Голова Спілки –...

20-10-2014 Інтерв'ю

Роман Орищенко: «Шпиталі, вишколи, озброєння – всім, чим можем, допомагаємо армії»

Роман Орищенко: «Шпиталі, вишколи, озброєння – всім, чим можем, допомагаємо армії»

Як функціонують волонтерські мережі і як вони допомагають українським воякам в зоні АТО Українській Інформаційній...

29-09-2014 Інтерв'ю

Веб-дизайн