Сьогодні можна почути заяви високопосадовців про необхідність побудови на українсько-російському кордоні такої собі потужної «Стіни», на кшталт тієї, що відділяє Ізраїль від палестинських територій. Справа не обмежується заявами. Дещо вже збудували. Прем’єр Арсеній Яценюк назвав цю споруду «Європейським валом», східним кордоном Європи.

Понеділок, 20 жовтня 2014 00:00

Про ворогів та друзів

Кожна війна активізує роботу державної пропаганди. Ось тільки різні народи по-різному сприймають її. Більшість громадян Росії, точніше, їхні мислення та емоції, цілком залежні від того, що їм вкладає в голови Кремль. Принаймні, про це свідчать останні російські соціологічні дослідження.

Понеділок, 20 жовтня 2014 00:00

Чому я за...

Життя сьогодні стрімко міняє пріоритети, "вдосконалює" вимоги, які ми висуваємо до лідера, політика, народного депутата... Бо ж "ростемо" і змінюємося самі! Добре, якщо політик іде в ногу з життям і, зростає, постійно "піднімаючи планку". Погано, коли він лише пристосовується, говорить те, що хочуть від нього почути виборці і діє відповідно...

Особливістю нинішньої передвиборної кампанії є довільне трактування поняття «проживання на території України» з боку ЦВК та українських судів при реєстрації в кандидати в депутати, внаслідок чого одних громадян позбавляли пасивного виборчого права, а інших, навпаки, реєстрували на вибори.

Часом думаю над тим, що будь-яка складна праця – це як пшениця чи жито: сієш, дбаєш, жнеш.

Як неодноразово повідомляли ЗМІ, в багатьох державних вищих навчальних закладах досі сидить потенційна агентура Кремля, адепти «Руского міра» всіх мастей.

Понеділок, 20 жовтня 2014 00:00

Перемогти бюрократичного монстра

На період воєнних дій декретне право має стати в Україні найвищим. Це допоможе подолати хаос, безладдя й саботаж у державній машині.

Історики вже давно з`ясували, що відбувалося у день 23 лютого 1918 року, коли за традицією вважалося, що в цей день молода Червона Армія зупинила німецьких окупантів під Псковом і Нарвою.

Вівторок, 07 жовтня 2014 00:00

Зашморг ВПК на шиї ВВП

Сьогоднішній головний ворог України та й, зрештою, всього цивілізованого світу, Путін продовжує уявляти себе в ролі такого собі симбіозу радянського вождя – імператора. Мріяти та будувати «повітряні замки» (в даному випадку – імперії) не можна заборонити нікому, тим паче людині з вираженими ознаками психічного розладу. Проблема в тому, що ця людина – президент РФ, і пурхає він поміж хмарами хворої уяви, не випускаючи з руки валізку з «ядерною кнопкою». Однак є надія, що ці польоти довго не триватимуть.

Вівторок, 07 жовтня 2014 00:00

Як КПУ сприяє сепаратизму

Дискусії про роль Компартії в організації антиукраїнського заколоту на Сході видалися гарячими. КПУ вдруге у своїй історії опинилася на межі заборони, й мало хто вірив, що вона візьме участь у позачергових парламентських виборах цієї осені. Однак погрози нової влади поставити поза законом політсилу Симоненка залишилися порожніми словами. Мін’юст не скасував реєстрації КПУ, і комуністи не були офіційно визнані організаторами війни на Донбасі та державними зрадниками.

Інтерв'ю

СУМ в Америці: 65 – літня історія

СУМ в Америці: 65 – літня історія

До 65-ліття Cпілки Української Молоді в Америці готується спеціальне видання, яке має назву “СУМ В АМЕРИЦІ:...

20-10-2014 Інтерв'ю

Українці з Португалії також воюють в АТО – Павло Садоха

Українці з Португалії також воюють в АТО – Павло Садоха

Спілка українців Португалії – одна з найбільших організацій українських громад Півдня Європи. Голова Спілки –...

20-10-2014 Інтерв'ю

Роман Орищенко: «Шпиталі, вишколи, озброєння – всім, чим можем, допомагаємо армії»

Роман Орищенко: «Шпиталі, вишколи, озброєння – всім, чим можем, допомагаємо армії»

Як функціонують волонтерські мережі і як вони допомагають українським воякам в зоні АТО Українській Інформаційній...

29-09-2014 Інтерв'ю

Веб-дизайн