Війну 21 століття не виграють засобами століття 19-го. Війна з Росією – це не війна за території та не війна за максимальне знищення живої сили противника. Це не лінійна окопна війна. Це тотальна війна, що триває по всіх напрямках, а ключова лінія зіткнення пролягає у мізках кожної людини. Тож виграти цю війну – це виграти світоглядову війну. В усіх її складових, як засобах ведення війни, так і змісту, ключова мета якого – зберегти чи знищити ідентичність противника. Виграти війну технічну – кібервійну, інформаційну та війну ідентичностей.

Визначена проблема змушує нас окреслити межі дослідницьких операцій, що зумовлено наступним:

Вівторок, 24 листопада 2015 00:00

Якщо врахувати історичні уроки…

Рано чи пізно, але територію Криму, Луганської і Донецької областей буде звільнено від окупантів. І тоді неминуче постане питання, що робити із населенням, яке підтримувало загарбників. Здебільшого це етнічні угро-фіни, які називають себе росіянами, донські козачки, зрусифіковані українці, які втратили національну честь та гідність, чимало криміналітету та найманців, що через безробіття пішли воювати проти української влади за гроші. Відчуваючи неминучий крах окупаційного режиму, вони вже зараз готуються до протистояння з новою владою – словесно, а дехто і збройно. Вони звичайно продовжуватимуть каламутити суспільне життя і завжди будуть готові виконати роль п’ятої колони. Тож як маємо ставитись до цього строкатого люду?

Після трагічних подій у Парижі оглядачі у багатьох країнах світу жваво обговорюють причини того, що сталося, а також, хто реально стоїть за терористами, хто смикає за мотузки, виступаючи в ролі ляльковода.

Понеділок, 23 листопада 2015 00:00

Революція гідності. Третій тост

Мужчини, якщо вони нормальні, хочуть здійснювати подвиги. Це нормально. І, мабуть, – так треба.

Після жахливої трагедії, що сталася в Парижі, екс-президент Франції Н.Саркозі заявив, що без Росії антитерористична коаліція існувати не може. Очевидно він забув просту істину – Росія є однією з найбільш терористичних потуг у світі. Хіба держави-миротвоці захоплюють чужі країни, чужі території, викрадають з чужих територій їх громадян?

П'ятниця, 20 листопада 2015 00:00

Рік від перемоги

Влітку минулого року українська нація (її пасіонарна частина, кадрові військовики та добровольці) зупинила наступ Путіна на Українському Донбасі та Слобожанщині в околицях Луганська, Донецька і Маріуполя. А вже у вересні українська влада Мінськими угодами зупинила українську націю в процесі відвоювання України.

Понеділок, 16 листопада 2015 00:00

Росія підриває світ

Масовий теракт в Парижі став не лише черговим викликом світовій системі колективної безпеки, але й все більш кричуще вказав на слабкі місця у зовнішній політиці західних країн, продемонстрував нездатність і небажання провідних країн ЄС бачити очевидні речі.

Декомунізація докотилася і до Донбасу. Лише у Старобільську змінили назви вже 40 вулиць, Артемівську повернули назву Бахмут, а у Волновасі перейменували навіть пам’ятник Чапаєву – відтепер червоний комдив став просто козаком на коні. Однак, зміна назв – лише маленька частка роботи, позаяк деконструкції потребує весь регіон. Донбас – це витвір радянської епохи, який не можна змінити косметичними заходами.

Вівторок, 10 листопада 2015 00:00

СУМ: три історії однієї організації

Спілка Української Молоді (СУМ) щонайменше тричі в своїй історії ставала найвідомішою молодіжною українською організацією. Втім, ані історія підпільної організації в столиці України та знищення її на гучному «харківському» процесі, ані існування найчисельнішої молодіжної організації в діаспорі, ні протестні акції СНУМ-СУМ на межі 1980-90-х років в суспільній свідомості не вкладаються в одну картину.

Інтерв'ю

Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»

Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»

Від початку 2015 р. видавничо-пропагандивний відділ Науково-ідеологічного центру ім.Дмитра Донцова очолив Володимир Москаль – міський...

01-12-2015 Інтерв'ю

Сергій Висоцький, Олесь Островський – На Білорусь наступає «русскій мір»

Сергій Висоцький, Олесь Островський – На Білорусь наступає «русскій мір»

«Перевибори» Лукашенка, питання зняття санкцій з Білорусі, можливе розміщення російської авіабази на території цієї держави...

23-11-2015 Інтерв'ю

Веб-дизайн