Понеділок, 30 травня 2016 15:27

Одкровення декомунізації

Декомунізація не завершується, як багато хто сподівається. Навіть якщо залишилося змінити якихось кілька назв на карті країни, а більшість окупаційних пам’ятників успішно повалено. Україна тільки-но скинула стару одежу й тепер сором’язливо стоїть та думає, а чи не наробила вона випадково дурниць, так необачно й поспішно позбувшись звичного для себе лахміття.

Четвер, 26 травня 2016 10:31

Тіні забутих фальшивок

Публікація скандальної статті головного редактора Романа Стороженка «Тіні нових ідолів» у районній комунальній газеті «Кролевецький вісник» (№7 від 12 лютого 2016 року), у якій автор обливає брудом український визвольний рух ОУН-УПА, використовуючи для цього «махрові» радянські ідеологічні штампи, історичні фальшивки та сумнівні джерела, викликала значний резонанс і хвилю обурення по всій Сумській області та за її межами. Але, не зважаючи на шквал аргументованої критики і фахові контраргументи опонентів, головний редактор комунальної газети, посада якого прирівняна до посади державного службовця, так і не вибачився перед громадою, з податків якої, в тому числі, він отримує заробітну плату. Пан Стороженко (не маючи ні профільної журналістської, ні історичної освіти) не тільки не виявив бажання визнати свої помилки. а й має нахабство й далі відстоювати свою точку зору на трагічні сторінки історії України.

Вівторок, 24 травня 2016 15:26

Україна й досі колонія?!

Виступ на Форумі «Від декомунізації до де окупації»

Аби від ідеалістичних проектів перейти до реалізму і почати на практиці зміцнювати геополітичні позиції України, треба критично підійти до оцінки нинішньої диспозиції сил в східній Європі, й лише після цього вдаватися до стратегічного планування, формування конкретного бачення та геополітичних постановки задач і їх виконання.

Понеділок, 23 травня 2016 16:25

Що далі?

Якою буде Українська держава у наступні 50 років? Як найбільшій за розміром європейській країні повернути відповідну геополітичну роль? Мусимо міркувати стратегічно, водночас даючи вірні рецепти реакції на локальні події. Тому й звертаємось до націоналізму.

Тези до виступу на Форумі українських справ «Від декомунізації до деокупації»

Вівторок, 17 травня 2016 16:03

Міфи і сьогодення

Чим далі ми віддаляємося від 1945 року, чим менше безпосередніх учасників Другої світової війни, тим помпезніше відбуваються святкування річниць Перемоги.

Вівторок, 17 травня 2016 15:18

Реве та стогне Дніпр широкий?!

Деякі аспекти нагальної потреби уповні переглянути підходи до  формування стратеґічних засад екологічної освіти в Україні

20 травня відбудеться антиокупаційний Форум українських справ. Зрозуміло, що питання деокупації й визволення України апріорі неможливе без наступальних дій, без активної діяльності на теренах країни-агресора і без, як вірно висловився Юрій Сиротюк, перетворення України з об’єкта на суб’єкта світової політики. Без останнього фактору навіть за умови початку дезінтеграції і неминучого розпаду Росії Україна отримає масу проблем на своїх східних кордонах. І щоб цього не допустити, треба впливати на сценарій розпаду РФ. Як це треба робити, до чого нам готуватися, спробуємо розібратися в цьому аналітичному матеріалі.

Я часто спілкуюся з журналістами – з різних країн, видань, поглядів. Чим професійніший представник медіа – тим менше проявляє власні вподобання, а намагається почути і передати думку співрозмовника. Є чимало тих, які питаннями провокують дискусію. Але від запитів журналіста Джоша Когена віяло не журналістикою, а прокуратурою.

Інтерв'ю

Андрій Левус: «На Україну чекає ще одна радикальна зміна»

Андрій Левус: «На Україну чекає ще одна радикальна зміна»

Про революцію в кабінетах, деокупацію та новий політичний клас Тиждень розмовляв з Андрієм ЛЕВУСОМ, народним...

27-05-2016 Інтерв'ю

Олександр Сич: Націоналістична ідеологія існуватиме, допоки існує нація

Олександр Сич: Націоналістична ідеологія існуватиме, допоки існує нація

Очільник Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ВО «Свобода» з ідеологічних питань, кандидат історичних наук та...

25-05-2016 Інтерв'ю

Андрій Щегельський: «Коли ми робимо щось разом – наші дії дають ефект»

Андрій Щегельський: «Коли ми робимо щось разом – наші дії дають ефект»

–Андрію, розкажіть про себе. Хто Ви і чим займаєтесь?

24-05-2016 Інтерв'ю

Веб-дизайн