Понеділок, 15 січня 2018 15:34

Правоохоронці повинні розслідувати кожен випадок українофобії з боку сектантів РПЦ

Юрій Сиротюк
Фото: RFE/RL Фото: RFE/RL

Подивився інтерв’ю Петра Дмитровича Лебедя (агентурне псевдо владика Павєл), настоятеля Києво-Печерської Лаври, на «Прямому» у прайм-таймі якраз напередодні Різдва. Звісно, це інтерв’ю мало стати предметом аналізу фахових психологів та слідчих СБУ. Войовниче невігластво, напівблатна лексика, дрімучий совок в голові, агресивна українофобія. Не те що святості, елементарної культури бракує цьому діячу, який займає одну з ключових посад в УПЦ (МП). Проте цій ФСБешній канторці саме такі діячі і підходять.

Інше питання – хто допустив його у прайм-тайм каналу, який пов’язують з Банковою. Адже ще ніхто не відміняв кримінальної відповідальності за дискримінацію за релігійними ознаками.

Держава, не порушуючи свободу совісті, зобов`язана порушити справу за Статтею 161. «Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності або ставлення до релігії». І довести до вироку кожен випадок злісної українофобії з боку сектантів РПЦ, що діє в Україні під легендованим прикриттям УПЦ МП. І це обов’язок СБУ та інших правоохоронних структур. А не право. Так само, як обов’язок знешкоджувати ворожі агентурні мережі, під якими б ризами не ховалися їхні погони.

А в Запоріжжі організована група українофобів в рясах вже має сидіти в СІЗО. Бо громадянин, який порушує кримінальний кодекс – злочинець, не залежно від його сану. Так само, як після сеансу самовикриття на «Прямому» в СІЗО має переїхати Петро Лебідь.

Loading...

Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн