Понеділок, 15 січня 2018 15:34

Правоохоронці повинні розслідувати кожен випадок українофобії з боку сектантів РПЦ

Юрій Сиротюк
Фото: RFE/RL Фото: RFE/RL

Подивився інтерв’ю Петра Дмитровича Лебедя (агентурне псевдо владика Павєл), настоятеля Києво-Печерської Лаври, на «Прямому» у прайм-таймі якраз напередодні Різдва. Звісно, це інтерв’ю мало стати предметом аналізу фахових психологів та слідчих СБУ. Войовниче невігластво, напівблатна лексика, дрімучий совок в голові, агресивна українофобія. Не те що святості, елементарної культури бракує цьому діячу, який займає одну з ключових посад в УПЦ (МП). Проте цій ФСБешній канторці саме такі діячі і підходять.

Інше питання – хто допустив його у прайм-тайм каналу, який пов’язують з Банковою. Адже ще ніхто не відміняв кримінальної відповідальності за дискримінацію за релігійними ознаками.

Держава, не порушуючи свободу совісті, зобов`язана порушити справу за Статтею 161. «Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності або ставлення до релігії». І довести до вироку кожен випадок злісної українофобії з боку сектантів РПЦ, що діє в Україні під легендованим прикриттям УПЦ МП. І це обов’язок СБУ та інших правоохоронних структур. А не право. Так само, як обов’язок знешкоджувати ворожі агентурні мережі, під якими б ризами не ховалися їхні погони.

А в Запоріжжі організована група українофобів в рясах вже має сидіти в СІЗО. Бо громадянин, який порушує кримінальний кодекс – злочинець, не залежно від його сану. Так само, як після сеансу самовикриття на «Прямому» в СІЗО має переїхати Петро Лебідь.

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Мислитель проти псевдоцивілізації: Ален Безансон і Росія

Розмова з публіцистом і перекладачем творів французького історика і політолога Тарасом Марусиком

24-08-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн