Понеділок, 15 січня 2018 15:34

Правоохоронці повинні розслідувати кожен випадок українофобії з боку сектантів РПЦ

Юрій Сиротюк
Фото: RFE/RL Фото: RFE/RL

Подивився інтерв’ю Петра Дмитровича Лебедя (агентурне псевдо владика Павєл), настоятеля Києво-Печерської Лаври, на «Прямому» у прайм-таймі якраз напередодні Різдва. Звісно, це інтерв’ю мало стати предметом аналізу фахових психологів та слідчих СБУ. Войовниче невігластво, напівблатна лексика, дрімучий совок в голові, агресивна українофобія. Не те що святості, елементарної культури бракує цьому діячу, який займає одну з ключових посад в УПЦ (МП). Проте цій ФСБешній канторці саме такі діячі і підходять.

Інше питання – хто допустив його у прайм-тайм каналу, який пов’язують з Банковою. Адже ще ніхто не відміняв кримінальної відповідальності за дискримінацію за релігійними ознаками.

Держава, не порушуючи свободу совісті, зобов`язана порушити справу за Статтею 161. «Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності або ставлення до релігії». І довести до вироку кожен випадок злісної українофобії з боку сектантів РПЦ, що діє в Україні під легендованим прикриттям УПЦ МП. І це обов’язок СБУ та інших правоохоронних структур. А не право. Так само, як обов’язок знешкоджувати ворожі агентурні мережі, під якими б ризами не ховалися їхні погони.

А в Запоріжжі організована група українофобів в рясах вже має сидіти в СІЗО. Бо громадянин, який порушує кримінальний кодекс – злочинець, не залежно від його сану. Так само, як після сеансу самовикриття на «Прямому» в СІЗО має переїхати Петро Лебідь.

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн