Понеділок, 16 липня 2018 18:02

Злочинна Москва

Григорій Жибак
Злочинна Москва

Москалі ніяк не вгамуються після проукраїнського вчинку хорватських футболістів і дійшли до безглуздих заяв і закликів.

До МВС Московії звернувся депутат Державної думи Росії Євген Федоров, щоб перевірити оборонця збірної Хорватії Домагоя Віду на предмет здійснення екстремістської діяльності. Цей телепень навіть статтю їхнього кримінального кодексу для Віди підібрав.

Тут би Україні, на державному рівні, з огляду на величезний резонанс і зацікавленість світової спільноти до події, постати на захист Вукоєвича та Віди. Разом із тим заявити про злочинства Московії на Донбасі, анексії Криму, політичних в’язнів, незаконно засуджених на величезні терміни. Де наші державні мужі? Де Верховна Рада, Уряд, Президент?! Зараз саме на часі офіційно запитати Міжнародну федерацію футболу, з якого дива вона карає хорватів за вигук «Слава Україні!» і жодним чином не реагує на злочини Кремля. Це навіть не подвійні стандарти, а відверта зневага до людства, глум над пам’ятю вбитих московсько-терористичними бандами.

Відчувши безкарність, відсутність реакції на злочини, ця запродана ФІФА не те, щоб відмовчувалася, а вдається до більшого нахабства. Її очільник Джані Інфантіно, особа без сорому та совісті, заявив, що світова першість з футболу допомогла змінити погляд людей на Росію. Ось такої! Звісно, що цей швейцарець, якого багато у чому треба визнати співучасником злочинів Путіна супроти людства, мав на увазі, що погляди ці змінилися у ліпший бік. Стоячи біля кремлівського диктатора у Великому театрі Москви, цей лисий футбольний корупціонер сказав йому: «Ми добре попрацювали разом». На що Путін англійською відповів: «Дякую, пане президента, за ваші добрі слова». Також ліліпут-злочинець розповів чисельній аудиторії відомих у минулому гравців, фахівців, своїх чиновників, що він сумує через завершення турніру. Сучасний Гітлер впевнений у зростанні іміджу його імперії завдяки кубку світу. «Міфи і стереотипи розвіяні»,– заявив Путін. Вони не те, щоб розвіялися. Жодних міфів і стереотипів, а правда про злочинну країну із серійним вбивцею на чолі.

Москалі сягнули верху цинізму. Вони на кожному кроці кричали про мексиканського фаната Мартінеса, який мріяв приїхати на Мундіаль із своєю сім’єю – дружиною, малолітніми донькою та сином. Навесні його рідні загинули в автомобільній катастрофі. Психолог порадив уболівальнику все ж поїхати до Московії, що він і зробив. Збірна Мексики присвятила свою перемогу над Німеччиною пам’яті найрідніших йому людей. Проте, у Московії жодним словом не згадували про збитий ними боїнг МН 17, на борту якого було чимало прихильників багатьох збірних команд світу. І це не прикра катастрофа і наперед сплановане вбивство сотень людей! Або Андрія Маслова, футболіста, колишнього гравця донецького «Металурга», якого вони вбили разом із тисячами інших українців на Донбасі.

Чинили москалі вбивства й під час Мундіалю. І не тільки на Донбасі. У Туреччині помер українець Андрій Сова, якого побив 30-річний москаль. Турист із Запоріжжя тиждень перебував у комі, але врятувати життя йому не вдалося. Конфлікт в Анталії стався під час перегляду поєдинку Хорватія – Росія. Московіту не сподобалося, що 57-річний українець вболівав за балкарців, і він завдав йому чисельних важких травм.  Підозрюваного оштрафували і заборонили покидати Туреччину. Відкрито кримінальне провадження.

У самій Московії замовчують чисельні злочини, правопорушення, конфлікти. Під час чемпіонату правоохоронцям було доведено навіть спеціальний циркуляр, згідно якого вони звітували тільки про попередження правопорушень. Історія з англійським уболівальником Мортоном Дугласом Ховардом непоодинока, яка сталася з іноземцями в Московії. Після поєдинку Англія – Швеція, який відбувався у Самарі турист із Брістоля зник і не виходив на зв’язок. Згодом його помітили на залізничному вокзалі, неголеного, брудного. З’ясувалося, що його, як і багатьох інших, обікрали, відібрали все: кредитні картки, гроші. Британець відмовився від написання заяви та допомоги поліцейських. Видко, розумів безперспективність. У потязі до Москви він скаржився усім на Росію.

У схожу ситуацію потрапив уболівальник з Мексики Хав’єр. Спершу дружина не відпускала його до Московії. Аби підтримати колегу, фанати зробили його картонну копію і повезли з собою. Згодом Хав’єр все ж приїхав на чемпіонат. І загубився… Знайшовся лише через декілька днів і нічого не розповідав, що з ним було.

Москалі з гордістю заявляють, що під час першості не було жодного випадку із вживанням заборонених препаратів. Чи могло бути інакше?! Ганебна ФІФА не допускала експертів Міжнародного антидопінгового агентства до контролю. Можна тільки гадати, що там творилося. Жодних сумнівів, у складі москалів було чимало «наркоманів». А може й усі! Очевидно, аби уникнути докорів на цей факт, не помічали й імовірних порушників в інших командах.

Звісно, журналісти не оминули увагою феноменальний випадок. Тренер москалів Станіслав Черчесов дуже нервово відреагував на запитання про ймовірне вживання допінгу його підопічними, вийшов із приміщення і тільки після тривалої дискусії та вмовлянь повернувся. «Футболістів збірної Росії перевіряли після кожної гри, а також на тренувальній базі, знову і знову… Росію не цікавить ваша думка. Мене ж цікавить тільки моя робота, мої цілі і результати. Ці цілі можуть бути досягнутими тільки законними засобами. У російському футболі нема жодного випадку вживання допінгу!»,– заявив тренер кацапів.

Чи можна сприймати всерйоз такі слова, якщо Росію неодноразово усували від змагань, доводили системність вживання заборонених препаратів і що діється все це під прикриттям найвищих державних чинів. Навіть на Олімпіаді москалі, як вівці, не виступали під своїм прапором і символікою, бо були покарані за чисельні випадки вживання допінгу. Не лише ФІФА продажна. Нечесні й найвищі олімпійські чини, які також спокусилися на багатомільйонні кремлівські хабарі і допустили Московію до Ігор.

За декілька місяців до старту чемпіонату світу 2018 року стало відомо, що 34 гравці із розширеного списку кандидатів до збірної Росії небезпідставно підозрюються у вживанні допінгу. Якщо Московія чиста у цьому аспекті, навіщо тоді головному інформатору Всесвітнього антидопінгового агентства Григорію Родченкову, який очолював московську лабораторію і розповів про всі злочини москалів, змінювати зовнішність, переховуватися у США під охороною ФБР?

Без сумніву, його життя у великій небезпеці. Як було свого часу колишнього московського шпигуна Скрипаля, якого намагалися вбити у Британії разом із донькою. Вже під час світової першості москалі отруїли у сусідньому місті англійську сімейну пару. Щоб у такий спосіб заплутати сліди справи.

Прикро констатувати, але далі буде.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн