Понеділок, 12 листопада 2018 22:01

Вибори за законом воєнного часу

Дмитро Понамарчук
Вибори за законом воєнного часу

Саме так стверджують документи так званої ДНР

ОБСЕ мають розглянути питання вчорашніх подій на східних територіях України.

Якщо хтось думає, що на окупованих територіях України встановлений оперетковий режим, той глибоко помиляється. Те, що робиться там, не снилося навіть Сталіну з Гітлером.

Тінь Сталіна

Лише як у так званій ДНР проголосили наче вільні вибори, буквально за пару днів у мілітарних частинах сепаратистів почався масовий збір зобов’язань. Бойовики мають власноруч підписати цидулу про підтримку «на виборах голови Донецької Народної Республіки кандидатури Пушиліна Деніса Владіміровіча». Крім прізвища, імені, по-батькові, бойовик так само власноруч вказує номер частини, своє військове звання, дату народження і ставить підпис.

Цікаво, що на бланку надрукувано, що зобов’язання бере «військовослужбовець військової частини НМ ДНР». Тобто так званої «народної міліції», наче сепаратисти не мають збройних сил, а лише міліцію. Хоча на військових квитках сепаратистів стоїть печатка «Міністерства оборони ДНР», проставлена 2016 року.

Зате відповідальність за порушення зобов’язання сепаратист згодний нести за «законом воєнного часу», бо ставить на бланку з цими словами власний підпис.

Про відродження сталінських традицій на окупованих територіях знають усі завдяки численним витокам з-за лінії розмежування.

Питання в іншому, скільки громадян України потрапили чи потраплять під цей «закон воєнного часу». Тобто посеред Європи на багнетах сусідньої країни встановлений репресивний режим на зразок тотального сталінського терору. Тим часом Москва з трибуни ООН волає про необхідність «вільних виборів на Донбасі».

Міжнародній спільноті має бути цікаво знати: за законом воєнного часу порушників на так званих виборах поставлять до стінки чи відправлять до штрафбатів на лінію зіткнення?

Гібридна чи гаряча

Українські патріоти передали до Києва копії документів усіх, хто причетний до фарсу, який подається московськими окупантами як вибори у так званій ДНР.

Справа в тім, що за документами вони все ж таки громадяни України, які пішли на службу окупантам. Але окупаційна влада ставить їх перед суворими зобов’язаннями.

Вона видає зброю й жене на проведення виборів. Тим самим демонструє, наче самі громадяни України забезпечують вибори, але зі зброєю у руках.

Увесь цивілізований світ заявив про невизнання подібних наче виборів, бо вони тривають під час війни Московії проти України.

На сході точиться гаряча війна, а гібридною вона помилково називається у країнах Європи, бо гаряча стадія їх поки що не торкнулася.

Геть арифметику, коли автомати напоготові!

Брудну фальсифікацію явки «виборців» на фейкові вибори у т.зв. ДНР довели користувачі соціальних мереж. Вони зіставили наявні у вільному доступі дані про нібито «небувалу активність жителів республіки».

За даними їхнього «центрвиборчкому», у «виборах» 11 листопада взяли участь 1 млн. 600 тис. чоловік. Які нібито «голосували» на 408 виборчих дільницях. Виходить, що пересічно кожна ділянка обслужила (1 600000 ділимо на 408) 3 тисячі 921 «виборця».

«Голосування» наче тривало 12 годин, за годину мало проголосувати (3 921 : 12) 327 чоловік. Отже, на одного виборця – від моменту знаходження прізвища у списку до отримання бюлетеня, за цифрами опереткового «ЦВК», припадає 12 секунд. І це якщо члени «виборчих комісій» працюватимуть без перерви всі 12 годин.

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн