Четвер, 24 грудня 2020 17:48

Антиросійський порядок денний

Володимир В’ятрович
Антиросійський порядок денний

 

Росія – ворог України, який ставить собі за мету знищити нашу державу. Такою вона була у минулому, такою є й нині, такою і залишиться у майбутнього, весь час, скільки у неї буде цього майбутнього.

 

 

Існування незалежної України – екзистенційний виклик для Росії (імперської, совєтської, путінської). Для колишніх і теперішніх керівників Росії – це вихідна теза їхньої політики. Нерозуміння цього українським керівництвом – головна історична помилка нашої еліти.

Домовлятися з Росію можливо лише ціною обмеження української незалежності. Втримати повноцінну українську незалежність і посилити її можна лише протиставляючись Росії.

Це мають усвідомити усі небайдужі до майбутнього своєї держави українці. Відтак їх має об’єднати антиросійський порядок денний.

У внутрішній політиці – витіснення російських впливів з інформаційного поля, культури, політичних процесів.

У зовнішній політиці – творення міжнародних коаліцій з метою послаблення Росії, ізоляції її впливів у світі, підтримка процесів дезінтеграції всередині Росії.

Все, що шкодить Росії – шанс для України.

Росія – наш Карфаген.

Наше pro на даному етапі насправді contra.

 

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн