Знайомтеся: Ігор Козак, родом з України, але закінчував військову академію вже в Канаді та служив у збройних силах цієї країни 11 років. Був у Афганістані, має досвід бойових дій в інших гарячих точках під егідою НАТО. Зараз капітан у запасі та активний громадський діяч. У часи Революції Гідності та з початком агресії Росії проти України Ігор працював одним із радників офісу прем'єр-міністра Стівена Гарпера, займався, в тому числі, питаннями допомоги Україні з боку Канади. Зараз він тісно взаємодіє з членами Канадського парламенту й Конгресу США, а також іншими установами в якості радника з українських питань.

З нагоди відзначення 76-ї річниці Акту відновлення Української держави, проголошеного 30 червня 1941 року у м. Львові, відбудеться презентація книжки Омеляна Коваля «Спомин мого життя»

Пропонуємо читачам уривок з виступу професора Валентина Мороза, відомого історика і борця за волю України. Запис зроблений з аудіокасети ще в 1993 р., але тема, як бачимо, досі надто актуальна. Що за цей період змінилося? І чому?

Ред.

Ще зовсім недавно кожна дата, що була святковою в календарі СССР, ставала виразником великого напруження в країні. Всі такі дні неодмінно супроводжувалися цілою низкою провокацій.

Останні два тижні були знаковими для розвитку та зміцнення українсько-американських відносин.

Понеділок, 26 червня 2017 09:42

Боївки ОУН на Правобережжі, 1949 рік

Виконуючи настанови ЦК КП(б)У про посилення боротьби з боївками ОУН на території Кам’янець-Подільської (Хмельницької) області, МДБ УРСР у жовтні 1949 року були створені 2 міжобласні чекістсько-військові групи для проведення анти повстанських заходів на стику Кам’янець-Подільської, Тернопільської та Рівненської областей й 1 група для здійснення заходів на території самої Кам’янець-Подільської області. За час від 18 жовтня до початку грудня того ж року цим групам вдалося вбити 7 оунівців-боївкарів, ще 7 було заарештовано. Також заарештовано 10 членів місцевого підпілля.

До 50-ліття Світового Конгресу Вільних Українців

 

П'ятниця, 23 червня 2017 15:56

Почуття відповідальності

Дослідники сучасної кризи духовної культури й цивілізації однозгідно стверджують, що рівнобіжно з занепадом особистої моралі й громадської етики занепадає й почуття особистої та громадської відповідальності, що тісно в’яжеться з поширенням матеріалізму та обезціненням людської особистості.

П'ятниця, 23 червня 2017 15:46

Командир – Провідник

30 червня виповнюється 110 років з дня народження Командира УПА Романа Шухевича. З нагоди цієї річниці пропонуємо увазі читачів уривки з статті Провідника ОУН.

Ред.

П'ятниця, 23 червня 2017 15:36

Український компас

Щойно Українською видавничою спілкою імені Юрія Липи (Київ) видано збірку текстів Леонтія Шипілова «Quo vadis» (аспекти теорії українського націоналізму).

Інтерв'ю

Ігор Козак: "Україна вже має професійну й самосвідому армію"

Знайомтеся: Ігор Козак, родом з України, але закінчував військову академію вже в Канаді та служив...

27-06-2017 Інтерв'ю

Нескорений

У Києві відбувся Всеукраїнський відбір на міжнародні змагання для військових, які отримали травми на війні...

15-05-2017 Інтерв'ю

Ярослав Іляш: «... Керувати націоналістичним видавництвом...»

Пропагандивний напрямок займав визначне місце у діяльності ОУН. Після завершення ІІ Світової війни перед Організацією...

06-05-2017 Інтерв'ю

Веб-дизайн