Організація Українських Націоналістів (бандерівців), оцінюючи результати саміту в Парижі, констатує наступне:
Заява, яку було опубліковано після зустрічі лідерів-країн Північноатлантичного альянсу в Лондоні, дещо дивує своєю «особливою логікою».
Виступ на Майдані 8 грудня
Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини відкрили до Дня Гідності та Свободи. Архівні документи, наукова література, тематичні виставки – у музеї зібрані різноманітні матеріали про історію національно-визвольної боротьби.
У Київській міській раді відбулася презентація чергової книжки відомого українського політика, історика, одного із провідних сучасних дослідників українського націоналізму Олександра Сича.
Комунікація «зеленої» влади з суспільством базується на певній кількості не ідей (там з ідеями проблеми), а рефлексів, котрі вона хоче і намагається навіяти мільйонам громадян України. «Команда Зе» свідомо поширює примітивне мислення в стилі «Кварталу 95» та зоологічний егоїзм «аби мені було добре, а на державу і своїх співвітчизників начхати», сприяє формуванню байдужості до долі України і прагнень урятуватися за будь-яку ціну, погоджуючись на будь-яку зраду, на жорстокі та принизливі умови. Для цього використовуються різні методи, зокрема й залякування неминучими на всякій війні людськими втратами.
25 років тому 5 грудня 1994 року відбулося найбільше пограбування в історії людства – Геополітичне пограбування. Україну – державу з третім у світі за потужністю ядерним потенціалом – пограбували і залишили беззахисною. Щоб менш ніж за 20 років приступити до остаточного згортання української державності. Пограбували зухвало і цинічно, за попередньою змовою групи країн, використовуючи посібників в Україні. Зробили Україну без’ядерною, а отже – беззахисною.
9 грудня у Франції має відбутися зустріч «нормандської четвірки», під час якої обговорюватимуться питання відновлення територіальної цілісності України і шляхи досягнення цього завдання.
Своє 50-річчя (14 листопада) святкує Тарас Компаніченко – кобзар, бандурист і лірник, лідер гурту «Хорея Козацька», активіст українського культурного опору в пост-совєтські часи. Тарас провів незліченну кількість концертів по всій Україні, популяризуючи кобзарську творчість. Його пісні звучали як на Майдані під час революцій, так і на передовій російсько-української війни.
6 грудня о 18.00 в Конференц-залі Київської міської ради, вул. Хрещатик, 36 (І поверх)