Четвер, 09 квітня 2020 19:43

Що нас чекає

Влада продовжує демонструвати крайню некомпетентність та дилетантизм, тому що тільки в останні тижні ми почали чути, що необхідно боротися з епідемією коронавірусу, хоча на календарі вже квітень, а всі подібні рішення необхідно було приймати якщо не в січні, то в лютому. Замість цього ми всі бачили шоу з кадровими перестановками, змінами урядів, ротацію Генпрокурорів та звільнення вже другого за місяць міністра охорони здоров’я.

Четвер, 09 квітня 2020 18:28

Куди рухатися далі

Глобальний світ несе глобальні загрози і формує глобальні виклики.

Четвер, 09 квітня 2020 18:24

Треба дати відповідь

У зв’язку із пандемією, яка несе загрозу існуванню держави, національний солідаризм може врятувати націю від загибелі.

Четвер, 09 квітня 2020 14:21

Цілі російського імперіалізму

Нинішня глобальна ситуація в світі знов активізувала питання про причини й джерела такого агресивного, зухвалого й упертого російського імперіалізму, який вкотре виступає чи не найбільшою загрозою для стабільності на планеті.

Понеділок, 06 квітня 2020 19:28

Тайм-аут

Спорт, наразі, поступається коронавірусній інфекції і далі перебуває в очікуванні.

На прикладі Запорізької області

З моменту розпаду Радянського Союзу Росія не тільки не зменшила свій військовий та політичний вплив на Білорусь, але й робить його на якісно новому рівні.

7 січня 1949 року з Управління 2-Н МГБ УССР до Запоріжжя надійшов лист відносно необхідності посилення боротьби з «антисовєтськими націоналістичним елементами». Окрім розробки підпілля ОУН, рекомендувалося виявити й взяти на оперативний облік та в активну агентурну розробку колишніх учасників Української революції, СВУ, УНДО тощо, а також «Просвіти», які могли мати зв’язки з націоналістами.

Нещодавно в серії «Отаманія ХХ століття» Бібліотеки Історичного клубу «Холодний Яр» вийшла друком нова книга відомого дослідника Визвольної боротьби українського народу першої половини ХХ століття Романа Коваля «Батькам скажеш, що був чесним».

З ініціативи Організації Українських Націоналістів (бандерівців) створено видавничий комітет, завдання якого – підготувати до друку і видати збірник творів Степана Бандери.

Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Три виклики для Зеленського: коронавірус, Коломойський, Кремль»

Про стан в державі, актуальні українські проблеми, їх причини і шляхи можливого вирішення говоримо з...

22-03-2020 Інтерв'ю

Дзяніс Івашин: «Росія ніколи не відпустить нашу країну у вільне плавання»

Нещодавно в Києві відбулася міжнародна експертна дискусія «Гібридна війна РФ проти Білорусі», організована Недержавним аналітичним...

05-03-2020 Інтерв'ю

Як "облаштувати" Росію?

Віктор Рог у програмі «Кружляння слів»

28-02-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн