Михайло Колодзінський був одним з тих націоналістичних діячів, котрі на початку минулого століття, стоячи на засадах україноцентризму, виразно розуміли необхідність українського війська для здобуття і оборони власної державності, розробляли його концепцію і ставали його зародком.

Активісти ініціативи #ВимкниРосійське звернулись з офіційною заявою до СБУ та ГПУ, повідомляючи про кримінальні правопорушення у змісті серіалу «Слуга народу-3», що фактично є агітаційним матеріалом президентської передвиборчої кампанії Володимира Зеленського.

Історик, президент історичного клубу "Холодний Яр" Роман Коваль - гість авторської програми Андрія Іллєнка "Український контекст".

Понеділок, 15 квітня 2019 18:27

ОУН у Воркутинських таборах

11 лютого 1957 року співробітникам КГБ з Керчі вдалося завербувати в якості агента Георгія Карпюка – електрика з села Бранне Поле (у 1968 році остаточно приєдналося до села Уварове) Ленінського району Кримської області (на сьогоднішній день тимчасово окуповані Росією території). 28-річний Карпюк був уродженцем селища Гоща Рівненської області, до Криму прибув у 1956 році після звільнення з ув’язнення. Після вербовки отримав псевдонім «Поповський».

Понеділок, 15 квітня 2019 14:54

Канада: наближення Великодня

У суботу, 13 квітня, відбулася Великодня зустріч, організованою осередком Спілки Української Молоді імені Симона Петлюри.

З глибоким сумом сповіщаємо, що 13 квітня 2019 р. відійшла від нас славної пам’яті

П'ятниця, 12 квітня 2019 23:45

#політикаUA: Стефан Романів

Стефан Романів, голова Союзу Українських Організацій Австралії

П'ятниця, 12 квітня 2019 23:37

Ми не обираємо Зеленського!

 

ЗВЕРНЕННЯ об’єднаної Громадянської Ініціативи «Захисти Україну!»

 

Четвер, 11 квітня 2019 16:22

Літопис червоного терору

Чимало суспільно-політичних термінів, що їх люди вживають у сучасному світі, часто-густо мають кілька значень. Хрестоматійним прикладом цього може бути добре усім нам відоме слово «історія». Те ж саме можна сказати і про менш відоме і вживане слово «терор». Якщо заглянути у латинський або англійський словники, то першим значенням цього слова подається «страх», а вже потім – більш близьке нам і сучасне його значення – система жорстоких заходів, спрямованих на нейтралізацію певною політичною владою або течією своїх політичних противників.

Пан Роман Коваль, президент відомого історичного клубу «Холодний Яр», громадський діяч, письменник і краєзнавець, розмовляємо про захоплюючі події Визвольної боротьби українського народу першої половини XX століття, викладання історії України на засадах громадянської спрямованості, людиноцентризму, україноцентризму, націєтворення й європейськості, досвід наближення історії до сучасності та популяризаторства цих важливих знань на теренах нашої Батьківщини і за її межами.

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн