14 жовтня, активісти Міжнародної акції "Free Markiv" прийшли до Міністерства закордонних справ України та Посольства Італії в Україні з вимогами справедливого суду та активізації питання звільнення незаконно ув’язненого в Італії бійця Нацгвардії Віталія Марківа.

Спостерігаючи за перепалкою між організаторами Маршів захисту України на 14 жовтня, можна точно сказати лише одне: поки протест не має спільної стратегії. Проти капітуляції виступили різні люди з різними цілями та різною ідеологією. Антиукраїнські сили і Москва хочуть показати, що протести влаштовують виключно прихильники Порошенка та праворадикали. Віче 6 жовтня, організоване Рухом опору капітуляції, мало на меті продемонструвати реальність без цих кліше: на віче були присутні усі українські сили: від «Національного корпусу» до партії «Голос». Були і так звані «порохоботи», були єврооптимісти, переконаний, що були навіть деякі прихильники Зеленського.

Понеділок, 14 жовтня 2019 18:51

Ні – відведенню наших військ!

В День Захисника України мешканці прифронтової зони, переселенці, учасники війни з Росією за підтримки Руху Опору Капітуляції прийшли до Офісу Президента України з вимогою не допустити відведення українських військ з Золотого, Петрівського та інших прифронтових населених пунктів, які контролюють Збройні Сили України.

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу говоримо з Тарасом Рондзістим, директором Центру національного відродження.

Станіслав Федорчук, голова Української народної ради Донеччини та Луганщини (УНРДЛ), в інтерв'ю каналу Ukrlife.TV виклав свою точку зору на вирішення конфлікту на Донбасі, яке полягає в денонсуванні Мінських домовленостей, заморозці лінії фронту та формуванні антиросійської коаліції в Європі.

Субота, 12 жовтня 2019 18:39

Вечір пам`яті Степана Бандери

15 жовтня у колонній залі Київради відбудеться вечір пам`яті Степана Бандери

У 1946 році основні заходи відділу по боротьбі з бандитизмом (ББ) УНКВД Запорізької області були направлені на освоєння наявної мережі інформаторів, поповнення агентурного апарату шляхом нових цільових вербувань щодо українських націоналістів й розробки антисовєтських формувань. Також зусилля оперативників були спрямовані на виявлення осіб, запідозрених у належності до повстанських відділів та підпілля тощо. Крім того, передбачалося відсіяти непрацездатну, запідозрену у дезінформації агентуру, а також створити нові резидентури, явочні квартири у районах області.

Покрова Пресвятої Богородиці – величне духовне та національне свято, релігійне та патріотичне.

П'ятниця, 11 жовтня 2019 15:07

Україна – свята мати Героїв!

Дорогі подруги, друзі, учасники національно-визвольної боротьби в лавах ОУН і УПА!

П'ятниця, 11 жовтня 2019 15:03

Формули війни та миру

Сьогодні українське суспільство знову перебуває на межі розколу. Пасивна більшість хоче швидкого миру, активна меншість заявляє про неприпустимість капітуляції. Щоб оцінити сьогоднішню ситуацію, слід озирнутися в недалеке минуле.

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн