Вівторок, 19 лютого 2019 16:45

Великий Дискурс

Якась в Україні безпрецедентна бідність критичного духу – натомість повне панування одноразового, фрагментарного та сингулярного мислення.

16 лютого в Національному музеї літератури України відбувся творчий вечір народного артиста України, кобзаря Тараса Компаніченка з нагоди висунення його на здобуття Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Вівторок, 19 лютого 2019 15:20

Не допустити реваншу

Сьогодні відбулась акція біля Печерського районного суду, на підтримку народного депутата України Ганни Гопко. Проросійський політик Віктор Медведчук, що є кумом Путіна, подав у суд на народного депутата Ганну Гопко, «за порушення честі й гідності», він вимагає компенсацію у розмірі 1 гривня, за «причинені йому образи».

Понеділок, 18 лютого 2019 19:28

Постаті вольового націоналізму

До 90-ї річниці постання ОУН

15 лютого відбувся Збір «Вільних Людей», під час якого делегати ознайомилися зі звітом Проводу за проведену за 2 роки роботу, внесли зміни до Статуту організації, обрали нове керівництво. Також було підтримано Маніфест громадсько-політичної платформи «Євроатлантичний порядок денний для України», зокрема і євроатлантичний курс держави загалом.

Понеділок, 18 лютого 2019 19:21

Про чистих серцем

Початок року ознаменувався калейдоскопом подій – у світі та в Україні.

«Остаточна перемога в нашій боротьбі буде за нами. Ніколи не вдасться ворогові зреалізувати його злочинні, бандитські плани щодо України. Цьому запорукою є наша сьогоднішня боротьба. Ми віримо в здорові сили України, у величезні спроможності українських народних мас, в їхній здоровий національний інстинкт, віримо в невмирущу волю українського народу до самостійного національно-державного життя. Ця воля не дала нам загинути впродовж довгих сторіч неволі. Ця воля вивела нас в минулому сторіччі на шлях нашого національного відродження...»

[Петро Федун – «Полтава»]. «Україна погибає! Хто винуватий в цьому?», лютий 1948 р.

П'ятниця, 15 лютого 2019 15:33

День народження Романа

Звичайна лютнева п’ятниця. На вулиці в повітрі висить подих весни, але не дивлячись на це, бортовий комп’ютер авто вперто показує –5. І ти ловиш себе на думці, що це відчуття весни – не більше, ніж твоє бажання. Зима ще покаже, де раки зимують.

13 лютого у КМЦ «Інтермеццо» відбулася презентація книги журналіста та письменника Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів». Вона складається з публіцистичних та історичних матеріалів, репортажів, спогадів та інтерв’ю за період з 1991 по 2018 рік.

Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн