П'ятниця, 22 квітня 2016 17:49

Суд зобов’язав ГПУ відкрити справу проти Медведчука

Сергій Багряний, УІС
Суд зобов’язав ГПУ відкрити справу проти Медведчука

22 квітня прихвосням Путіна в Україні було несолодко.

Так, Печерський суд Києва виніс одне з небагатьох рішень на користь української нації – зобов’язав Генеральну Прокуратуру України розпочати кримінальне провадження проти кума Путіна, лідера проросійської організації «Український вибір» Віктора Медведчука.

«5 квітня ми подали депутатське звернення із заявою про злочини Медведчуком та його проросійської організації "український вибір" і вимагали розслідувати причетність Медведчука до сепаратизму, державної зради та фінансування тероризму.

Ані громадський тиск, ані наведені в зверненні підписаному майже сотнею нардепів дані, не вплинули на рішення ГПУ. Прокуратура вважала недостатньо обґрунтованими факти про злочини і відмовлялися порушити справу.

Сьогодні через Печерський районний суд ми змогли домогтися нарешті правильного рішення. Суддя Батрин визнала бездіяльність ГПУ і винесла ухвалу, згідно з якою правоохоронці мають розслідувати факти викладені в моїй заяві.

Ми зробимо все, щоб держава була очищена від антиукраїнських елементів. Реванш не пройде!», – зазначив Народний депутат, один з координаторів руху «Вільні Люди» Андрій Левус.

Одним з факторів такого рішення суду є діяльність руху «Вільні Люди», які сьогодні на Хрещатику провели черговий пікет. А в Запоріжжі в цей час місцеві активісти «Вільних Людей» зірвали захід ще одного проросійського політика – лідера «Союзу лівих сил» Василя Волги. При чому, зробили це в достатньо жорсткий спосіб – політик був змушений рятуватися втечею.

У «Вільних Людях» сподіваються, що тепер сепаратисти перестануть вести себе так нахабно, проводити форуми та на підконтрольних їм ЗМІ пропагувати на роль «президента Донбасу» Ахметова, Азарова, Бойка та іншу пошесть, а незабаром отримають і реальні тюремні терміни.

Loading...

Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн