Вівторок, 01 лютого 2022 14:10

Лист до друзів

Андрій Левус
Лист до друзів

Ти ланка в ланцюгу «мертвих, живих і ненароджених». Цей зв’язок поколінь і творить націю. Сотні років ворог намагався розірвати цей «живий ланцюг»: голодоморами, репресіями, русифікацією, війнами… Але завдяки міцним ланкам, які чинили опір і встояли, попри терор і геноцид, ми вижили. Ми є.

Ворог знову хоче нас знищити. І говорить це відкрито. Це не «ескалація і локальний конфлікт». Це війна за виживання нації.

Ти, тут і зараз, є відповідальним за те, щоб смерті наших Героїв були не марними й за те, щоб «ланцюг» не обірвався на тобі та продовжувався далі. Щоб українці не зникли зі сторінок історії. Егоїзм, амбіції й марнославство не раз нищили перспективу України. Всі наші руїни є результатом взаємопоборення українців.

Ситуація дуже загрозлива. І справа не тільки в можливому широкомасштабному вторгненні Москви. Ця загроза є завжди. Справа у відсутності згуртованості нації. Іржа зневіри роз’їдає наш метал. Ти можеш це спинити. На своєму рівні, в своєму оточенні, в родині, серед друзів.

Об’єднувати треба передусім націю. Роздріблену через дріб’язкові причини на мильні бульбашки, фан-клуби лідерів та ще більше нас перебуває у внутрішній еміграції зневіри. То ти стань тою ланкою, яка єднає, яка гуртує, яка дає нам шанс вижити та перемогти. Не ховайся за «лідерів», не перекладай відповідальність на чужі столиці, на трагічну історію та невдалу географію. 

Відповідальним є тільки ти. Кожен з нас, від пенсіонера до президента, від студента до генерала, на своєму місці, у своєму оточенні, своїми можливостями може робити добру справу для захисту рідної землі.

Тотальний опір, про який так люблять зараз згадувати, треба чинити вже. Опір деморалізації, опір повзучому реваншу, опір всім проявам «русского міра». В побуті, в суспільстві, в оточенні. Кожен з нас має бути солдатом цієї тотальної війни.

Чим більше нас таких буде, чим краще ми будемо організованими, тим швидше піде процес відновлення спільноти майданівців, патріотів незалежно від їх політичних симпатій. Єдина мета – Українська Самостійна Соборна Держава.

І ми зупинимо ворога та перейдемо в наступ.

Усвідом відповідальність. Не будь слабкою ланкою. Будь гідним «спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба». І захисти майбутнє українських дітей.

Почни з себе. Почни з малих кроків і подолаєш ту пустелю зневіри та безвиході. Разом йти легше. Єдина воля українців зламає всі плани Москви та її агентури. Разом ми зможемо все.

Loading...

Інтерв'ю

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для...

22-04-2022 Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн