Субота, 26 березня 2022 20:00

Ми хочемо помсти і справедливості, а не миру на умовах ворога - Андрій Левус

Андрій Левус
Ми хочемо помсти і справедливості, а не миру на умовах ворога - Андрій Левус

"Урочище Биківня - місце масових розстрілів українців і місце терору, місце вбивства нас як нації. Знаєте, що зараз мені нагадує цей час?

Саме ці роки, 30-ті роки, роки воєнні, поствоєнні, коли Москва знищувала українців лише за те, що ми є українцями, лише за те, що ми є іншими, особливими, що ми хочемо бути окремим народом і що існуємо в цьому світі.

Ви шукаєте якихось причин, політичних, геополітичних, економічних, військових в цьому нападі Путіна. Але насправді це все відмазки. Реальна причина одна - вони хочуть нашого знищення, вони хочуть нашої ліквідації як українського народу. Тому всі спроби якось сісти порозумітися, вони наївні, вони такі ж небезпечні, як кролику домовлятися з удавом. Вони хочуть нас всіх вбити. Єдиний спосіб, єдина сила, єдиний шлях наш - це вимагати не миру, а помсти і справедливості, і знищення не лише Путіна та його режиму, а всієї цієї прогнилої постсовецької федерації, яка є корінням зла, яка є просто чумою, раковою пухлиною на тілі людства. Треба ліквідувати цього імперського монстра, визволити народи Росії, поневолені Москвою, звільнити політв'язнів, навести там лад, і лише тоді ми можемо говорити про мир і безпеку нашого покоління. В іншому випадку нас завжди чекатиме оце: ці віночки на деревах, рушники. В іншому випадку українців не буде як нації.

Закрити Росію, знищити як зло, звільнити народи, в тому числі і російський народ, “русских” так званих, від цього панування кремлівської кліки. Це єдиний шлях української перемоги.

Хто веде зараз якісь розмови про мир, про обмеження нашого суверенітету, чи то питання міжнародної політики, чи Конституції, чи мови - то є просто колаборант і злочинець. Весь світ піднімається проти Росії, а Україна має бути авангардом цієї боротьби, боротьби світоглядів і цивілізацій, боротьби вільного світу та імперії зла.

Щоб не було цих могил, об'єднуємося в добровольчі формування, в територіальну оборону, хто як може, стаємо до зброї і проганяємо загарбника. Боротьба триватиме доти, доки останній москаль не піде з окупованого Донбасу та Криму. Лише тоді українці складуть зброю. Українці чинять опір і українці переможуть."

Loading...

Інтерв'ю

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для...

22-04-2022 Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн