П'ятниця, 07 квітня 2023 09:53

Тарас Кремінь вимагає покарання для викладачки, яка погрожувала студентці приймати іспит мовою окупантів

УІС

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь рішуче відреагував на скандал, який стався в Державному податковому університеті Міністерства фінансів України

 Професор Любов Воробйова, під час онлайн-лекції з філософії, відмовилася спілкуватися зі студентами українською мовою. На зауваження однієї зі студенток про те, що після року від початку повномасштабного вторгнення не варто використовувати мову окупантів, “проффесор” відповіла агресивно, погрожуючи приймати у студентки іспит на “общєпонятном”.

Повне відео інцеденту було викладено у соцмережах. На ньому Воробйова хизується тим, що “35 років прєподавала філософію на російській мові” і, всупереч чинному законодавству, не збирається змінювати свої підходи.

Тарас Кремінь, наголосивши на неприпустимості такої поведінки викладачки українського університету, запевнив: “Як Уповноважений із захисту державної мови здійснюватиму заходи державного контролю за Державним податковим університетом Міністерства фінансів України. Порушення прав громадян України на отримання інформації та послуг державною мовою каратиметься Законом!”

Прикрим є і той факт, що Державний податковий університет знаходиться у Ірпені — місті, яке чи не найбільше постраждало від звірств окупантів в перші місяці війни, яке стало символом сили українського духу і ганьби носіїв усього російського та російськомовного!

За словами Тараса Кременя, він негайно підготує усі необхідні подання, щоб покарати зухвалу викладачку згідно до чинного законодавства про мову і захистити сміливу студентку, яка не побоялась відкрито виступити проти порушення Закону.

 

Loading...

Веб-дизайн