Відомий політолог і публіцист, історик і аналітик, автор книги «Демонтаж лицемірства» (2012 р.), громадський активіст, волонтер, один із лідерів Донецького «Євромайдану» і Голова правління Української народної ради Донеччини та Луганщини… Це все про нього.

Наш співрозмовник Олександр Ясенчук «Студент». Відомий громадський діяч, волонтер і журналіст. Автор декількох монографій, присвячених національно-визвольній боротьбі на північному Лівобережжі у ХХ ст.

Його не було на зв’язку чотири дні. Для бійця, що перебуває на самісінькому нулі – багато. І ось на свято Петра і Павла на панелі біля Фейсбучної сторінки Юрія Сиротюка з’явилася весела зелена крапочка (ми всі зараз відстежуємо знайомих з фронту за присутністю у мережі, тій самій зеленій крапочці). А далі емодзі та лаконічне: можу поговорити, тільки дай годину поспати, щойно повернувся.

 

Інтерв'ю з директором НАЦ УССД Юрієм Сиротюком який нині боронить Україну від московського окупанта у складі 5-й окремий штурмовий полк під позивним "Мамай".

 

Стефан Романів – один з найбільш відомих представників української діаспори. Затертий та іронічний вислів «вчити любити батьківщину» грає новими барвами, коли йдеться про першого віцепрезидента Світового Конгресу Українців та його дружину. 

Голова Івано-Франківської обласної ради, доктор політичних наук, Олександр СИЧ в інтерв’ю для газети «Галичина» пояснив, чому Росія напала на Україну.

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для вигнання ворога. У кожного своя ділянка роботи, у кожного свій фронт. Суспільство – як великий мурашник. І на передовій – патріотична молодь.

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають її до того ідеалу, про який мріяли, за який боролися і віддавали свої життя українські герої. Сьогодні про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головою Івано-Франківської обласної ради, доктором політичних наук Олександром СИЧЕМ.

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором всеукраїнського тижневика "Шлях Перемоги"  Віктором РОГОМ.

21 квітня цього року в ООН вперше виступив представник ерзя – одного з корінних народів Російської Федерації. Інязор (верховний старійшина) народу ерзя є громадянином України, він цілком розбив офіційну російську картинку потьомкінських сіл, вказавши на катастрофічне становище корінних народів РФ. Його Боляєнь назвав етноцидом.

Інтерв'ю

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Відомий політолог і публіцист, історик і аналітик, автор книги «Демонтаж лицемірства» (2012 р.), громадський активіст...

24-08-2022 Інтерв'ю

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Наш співрозмовник Олександр Ясенчук «Студент». Відомий громадський діяч, волонтер і журналіст. Автор декількох монографій, присвячених...

10-08-2022 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Його не було на зв’язку чотири дні. Для бійця, що перебуває на самісінькому нулі – багато. І...

19-07-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн