Інтерв'ю зі старійшиною народу ерзя

Історик, націоналіст зі Львівщини Михайло Галущак, який служить у ЗСУ з лютого 2022 року, вдома за цей час бував всього кілька разів. Та попри дуже тісний час відпустки, Михайло знайшов хвилину часу, аби поділитися міркуваннями про перебіг війни, значення історії, потребу пам’яті про Героїв…

Чому у час війни націоналізм в Україні став трендовим явищем, яким саме він є сьогодні, чому нині положення націоналістичної доктрини звучать з уст найвищих достойників держави, а також про важливість напрацювання ОУН щодо імперської характеристики всього московського народу, а не тільки його провідної верстви, унікальність і актуальність Декалогу українського націоналіста розповів в інтерв’ю для газети «Галичина» голова Івано-Франківської обласної ради, доктор політичних наук, професор Олександр СИЧ.

Віктор Рог - головний редактор тижневика ОУН (б) «Шлях Перемоги», директор видавництва «Українська видавнича справа» - про український націоналізм, Степана Бандеру, "Шлях Перемоги", поневолені імперією народи, український політикум та власні творчі здобутки у програмі "Про важливе".

Волонтерство для забезпечення українських військових ще з 2014 року стало повноцінним фронтом боротьби українців за свою державність.

Вівторок, 28 березня 2023 10:36

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу "МИ – УКРАЇНА".

В умовах героїчної боротьби українського народу проти російських злочинців підтримка української, як єдиної державної, безпрецедентна за всі роки новітньої історії.

Репортажі та коментарі історика та бійця ЗСУ Юрія Сиротюка з-під Бахмута зробили його одним з найзатребуваніших у медіа спікерів. Але ми вирішили обговорити з ним не лише поточну ситуацію на “споконвіку українському Донбасі” (так зазвичай передає слухачам та глядачам вітання пан Сиротюк).

Як його підрозділ вступає до однієї з бригад Гвардії наступу, про мотивацію, військову бюрократію, про те, якою бачить перемогу України і світ після цієї перемоги - Андрій Букін розповів у ексклюзивному інтерв’ю Суспільному.

Веб-дизайн