Стефан Романів – один з найбільш відомих представників української діаспори. Затертий та іронічний вислів «вчити любити батьківщину» грає новими барвами, коли йдеться про першого віцепрезидента Світового Конгресу Українців та його дружину. 

Голова Івано-Франківської обласної ради, доктор політичних наук, Олександр СИЧ в інтерв’ю для газети «Галичина» пояснив, чому Росія напала на Україну.

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для вигнання ворога. У кожного своя ділянка роботи, у кожного свій фронт. Суспільство – як великий мурашник. І на передовій – патріотична молодь.

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають її до того ідеалу, про який мріяли, за який боролися і віддавали свої життя українські герої. Сьогодні про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головою Івано-Франківської обласної ради, доктором політичних наук Олександром СИЧЕМ.

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором всеукраїнського тижневика "Шлях Перемоги"  Віктором РОГОМ.

21 квітня цього року в ООН вперше виступив представник ерзя – одного з корінних народів Російської Федерації. Інязор (верховний старійшина) народу ерзя є громадянином України, він цілком розбив офіційну російську картинку потьомкінських сіл, вказавши на катастрофічне становище корінних народів РФ. Його Боляєнь назвав етноцидом.

Російська армія нарощує свою присутність уздовж кордону з Україною, а російська дипломатія переходить до відверто погрозливої риторики. В той час, коли флот перекидають із Каспію у Чорне море, а під Воронежем напинають уже й військові шпиталі, кремлівські речники натякають: так, війська РФ готові стати на захист Донбасу, «аби не було Сребрениці». Чи дійсно Росія готує наступ і наскільки її агресія пов’язана з прозрінням Зеленського, розповідає співзасновник ініціативи «Рух опору капітуляції» Андрій Левус.

Останнім часом у ЗМІ часто згадується ім’я Романа Шухевича (Тараса Чупринки). Увага до його постаті викликана, передусім, інформацією про надання стадіонові в Тернополі імені головнокомандувача Української Повстанської Армії. Таке рішення викликало різні реакції у політиків – як в Україні, так і за кордоном.

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає доктор Сергій Квіт – дослідник та громадський діяч, міністр освіти і науки України (2014-2016) та автор монографії «Дмитро Донцов: ідеологічний портрет».

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту наукових студій націоналізму.

Інтерв'ю

Стефан Романів: «Ми відчуваємо дух перемоги»

Стефан Романів: «Ми відчуваємо дух перемоги»

Стефан Романів – один з найбільш відомих представників української діаспори. Затертий та іронічний вислів «вчити любити...

15-06-2022 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Московщина напала на Україну, щоб знищити її як державу і націю»

Олександр Сич: «Московщина напала на Україну, щоб знищити її як державу і націю»

Голова Івано-Франківської обласної ради, доктор політичних наук, Олександр СИЧ в інтерв’ю для газети «Галичина» пояснив...

20-05-2022 Інтерв'ю

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для...

22-04-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн