Вівторок, 20 вересня 2022 11:22

Ізолювати Московію

У жовтні, в німецькому Франкфурті-на-Майні, має відбутися жеребкування відбірного турніру до континентальної першості 2024 року.

Запорізький січовий колегіум на освітянській ниві працює вже 30 років. 

Субота, 17 вересня 2022 09:40

«Щит і меч» бандерівської ОУН

Книга Руслана Марцінківа, яка щойно побачила світ, безумовно викличе зацікавлення тих, хто досліджує історію ОУН. Історія цієї легендарної формації оповита таємницями, адже діяла Організація в глибокому підпіллі. А що вже й говорити про Службу Безпеки ОУН, діяльність якої була «таємницею за сімома замками»!

З глибоким сумом сповіщаємо, що 13 вересня, на 103-му році життя, відійшла у засвіти повітова провідниця Українського Червоного Хреста, довголітня членкиня ОУН (б), медсестра УПА Катерина Данів-Гаврилів «Зелена».

П'ятниця, 09 вересня 2022 12:57

Коріння «рашиzму»

Видавництво «УВС» в Києві видало працю теоретика національно-визвольного руху середини минулого століття, одного із провідних діячів ОУН і УПА Ярослава Старуха «Ярлана», «Стяга» «Упир фашизму».

П'ятниця, 09 вересня 2022 12:53

Як можна перемогти росію

Юрій СИРОТЮК в програмі Павла ВОЛЬВАЧА

Третім (всеукраїнським) етапом Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив від 17 до 25 серпня у Закарпатті, було завершено 2021/2022 навчальний рік.

Середа, 07 вересня 2022 08:43

Демоскалізація

Взяла початок національна першість України з футболу.

Саме так назвали січеславці свій ідеологічно-інтелектуальний захід, який відбувся в Дніпрі 30 серпня до дати народження великого мислителя.

Знакові для нашої держави особистості, люди, які своїми ідеями і працею надихали інших та доклалися до побудови нової України. Із нагоди Дня незалежності України – спецпроєкт телеканалу ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ - "Українські дисиденти. Вони розвалили імперію зла".

Інтерв'ю

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Відомий політолог і публіцист, історик і аналітик, автор книги «Демонтаж лицемірства» (2012 р.), громадський активіст...

24-08-2022 Інтерв'ю

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Наш співрозмовник Олександр Ясенчук «Студент». Відомий громадський діяч, волонтер і журналіст. Автор декількох монографій, присвячених...

10-08-2022 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Його не було на зв’язку чотири дні. Для бійця, що перебуває на самісінькому нулі – багато. І...

19-07-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн