Середа, 13 жовтня 2021 15:28

Зі святом Покрови, зі святом УПА!

Провід ОУН (б)
Зі святом Покрови, зі святом УПА!

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) щиросердечно вітає українців зі Святом Покрови, Днем захисника України і річницею створення УПА.

Під святий покров Богородиці віддала своє військо козацька старшина. У світлий празник Покрови Пресвятої Богородиці була створена Українська Повстанська Армія. Очевидно, що саме цей день якнайкраще слугує для відзначення і вшанування українських Героїв. Саме 14 жовтня вже декілька років відзначається на державному рівні для вшанування тих, які не важили і не важать своїм життям, коли треба постати за Батьківщину.

Доземно вклоняємося усім тим, хто в часи, коли «общеє добро в упадку», жертовно пішов «повинність ісправлять», ставши в обороні рідної землі з ідеєю в серці та зброєю в руках.

Українська Повстанська Армія – народний збройний Рух Опору нацистській та комуністичній окупації України під час Другої світової війни та після неї.

Політичною підставою для створення УПА став Акт відновлення української державності, проголошений 30 червня 1941 року у Львові. Уряд, створений внаслідок Акту, був заарештований репресивними службами гітлерівської Німеччини, в результаті ОУН (б), яка була ініціатором Акту, перейшла до підпільної боротьби з нацистами, а далі – до збройного опору всім окупантам.

В наступному році відзначатимемо 80-літній ювілей Української Повстанської Армії. Належним чином спільно готуймося до його гідного відзначення.

Боротьба ОУН і УПА відіграла важливу роль в досягненні Україною державної незалежності. Завдяки їй в народі була збережена свідомість того, що українці можуть збройно боротися за власну незалежність. УПА створила героїчний міф, який передавався в поколіннях, про героїв, які боролися за свободу і не побоялися віддати за неї життя. Ця національна пам’ять постійно проявлялась у важливих моментах історії України – починаючи від студентського голодування на граніті в жовтні 1990-го року та закінчуючи створенням добровольчих загонів для боротьби з російською агресією в 2014 році. І цей фактор національної свідомості – найкраща гарантія того, що українці завжди захищатимуть власну свободу зі зброєю в руках.

Слава захисникам Вітчизни! Слава Україні!

Loading...

Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

21 квітня цього року в ООН вперше виступив представник ерзя – одного з корінних народів...

30-06-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн