Вівторок, 02 листопада 2021 19:52

Передплачуймо «Шлях Перемоги»!

Передплачуймо «Шлях Перемоги»!

Триває передплата на газету «Шлях Перемоги» – офіційний друкований орган Організації Українських Націоналістів (бандерівців), перший номер якого вийшов у Мюнхені 28 лютого 1954.

«Шлях Перемоги» послідовно пропагує ідеологію українського націоналізму. В сучасних умовах газета є єдиним періодичним націоналістичним виданням і всупереч обставинам лишається на передовій суспільно-політичних подій, принципово обстоює національні інтереси, висвітлює погляди та позиції патріотичних державницьких сил.

В умовах реальної геополітичної загрози з боку Росії, внутрішніх викликів національній безпеці, «Шлях Перемоги» здійснює інформування українців як в Україні, так і за кордоном, про суть і першопричини цих небезпечних процесів, подає думки відомих експертів, суспільно-політичних діячів, журналістів, сприяє донесенню історичної правди про український визвольний рух.

Газета є одним з важливих захисних «форпостів» України в інформаційній війні з Москвою.

У газеті будуть коментарі та статті улюблених авторів: Ігоря Лосєва, Олександра Сича, Ігоря Артюшенка, Віктора Бобиренка, Андрія Левуса, Романа Коваля, Юрія Сиротюка, Віктора Рога, Григорія Жибака, та інших. Передплативши часопис, ви завжди будете знати, що саме відбувається в націоналістичному середовищі, що насправді ховається за лаштунками тих чи інших політичних подій.

Будемо розвивати та оновлювати ваші улюблені сторінки – про історичних діячів та маловідомі сторінки нашої історії. Писатимемо і про те, яка сьогодні ситуація на фронтах московсько-української війни. Звісно, будуть статті про мову, політичний аналіз, актуальна цитата, аналітика, спортивний огляд.

Тож залишайтеся з нами!

Передплатити часопис ОУН «Шлях Перемоги» можна в будь-якому поштовому відділенні. Індекс незмінний – 30504. Видання можна відшукати на 77 сторінці передплатного каталогу. Ціна на перше півріччя – 111 грн.

Передплатіть газету для себе чи своїх рідних і друзів, у міську чи сільську бібліотеку. Підтримайте видання українських націоналістів!

Loading...

Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

21 квітня цього року в ООН вперше виступив представник ерзя – одного з корінних народів...

30-06-2021 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн