Четвер, 16 грудня 2021 14:48

У Києві пройшов Форум українських патріотичних справ

Прес-центр Форуму
У Києві пройшов Форум українських патріотичних справ

11 грудня в Національно еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з ініціативи Центру національного відродження відбувся Шостий Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!»

У його роботі взяло участь понад 150 активістів національно-патріотичного виховання з усієї України. Відкрив Форум директор Центру національного відродження Тарас Рондзістий. З вітальними промовами до учасників звернулись народний депутат України Василь Мокан, міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, заступник Голови Українського інституту національної пам’яті Володимир Тиліщак, голова Наглядової Ради Центру Національного Відродження Тарас Гребеняк, директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько, директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України Іван Бех, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький, директор Українського державного центру позашкільної освіти  Геннадій Шкура.

Вже традиційно Форум є майданчиком для обговорення та донесення до органів влади практичних питань щодо реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання. Виступаючі підкреслили, що у 2021 році важливими подіями є затвердження Кабміном Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, проведення Всеукраїнських етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для всіх трьох вікових груп та робота над законопроектом з національно-патріотичного виховання, яку планується завершити до кінця року.

dsc03017

Особливу зацікавленість слухачі виявили до доповідей директора Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» на тему «Підстави і цілі націоналістичного виховання» та заступниці Міністра молоді та спорту України Марини Попатенко і начальниці відділу національно-патріотичного виховання Ольги Євтушок щодо механізмів реалізації Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. В блоці найкращих практик учасники із захопленням оцінили презентацію директора Бориславської школи Миколи Когута про розвиток гри «Джура» в бориславських школах, представлення голови Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій Юрія Пустовія проекту «Вояцький дух» і висвітлення головою Крайової виховної ради СУМ в Україні Святославом Липовецьким «Виховної системи Спілки української молоді».

Крім того інші питання також стали предметом розгляду учасниками Форуму. Він завершився ухваленням відповідної резолюції, до якої були внесені цікаві пропозиції щодо покращення державної політики у сфері національно-патріотичного виховання.

Наступного дня, 12 грудня, в Українському державному центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді відбулася зустріч з представниками з областей України, відповідальними за організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Перед учасниками зібрання виступили Сергій Неділько і Тарас Рондзістий, які висвітлили особливості проведення гри у 2021/2022 навчальному році і повідомили, що у 2022 році гра буде присвячена 80-ій річниці створення Української повстанської армії.

Loading...

Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

21 квітня цього року в ООН вперше виступив представник ерзя – одного з корінних народів...

30-06-2021 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн