Понеділок, 17 січня 2022 19:24

У Новий рік зі Степаном Бандерою

Олександр Сич
У Новий рік зі Степаном Бандерою

Бо ж в народі кажуть: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!».

Зустрічаючи перший день Нового року на родинному обійсті Степана Бандери ось уже який рік поспіль, кожного разу розмірковую – так для чого я сюди ранесенько вибираюся й що маю сказати сповідникам Його віри?

Розмірковував про це й сьогодні...

В будь-якому разі, їду не для політичного піару. Бо ж на багатьох посадах бував, багато бачив, знаю й вже не потребую посад. Якщо іще й веду політичну боротьбу, то вже не за їх посідання, а за політичні принципи і свої націоналістичні цінності. І якщо вона, посада, дається, то використовую її для впровадження таких принципів і цінностей. Свого часу Головний командир УПА Роман Шухевич казав, що готовий бути рядовим в армії незалежної Української держави. І я також готовий бути рядовим у ній – впорядкованій на основі шляхетних національних принципів.

А їду сьогодні в Старий Угринів, аби поспілкуватися з самим собою за посередництвом Степана Бандери. Бо є українським націоналістом, а український націоналізм немислимий без Нього.

І ще їду, аби поспілкуватися з друзями-націоналістами – також за посередництвом Степана Бандери. Спільно з ними порозмірковувати про націю, державу, націоналізм через призму Його ідей і поглядів. 

І їду з обов’язку – як вища посадова особа області. Бо Степан Бандера є політичною візитівкою Прикарпаття. Такою ж, як древній столичний Галич історичною, а Василь Стефаник культурною. Й хотів би, аби це склалося як традиція й очільники області обов’язково відвідували б обійстя Степана Бандери в день його уродин незалежно від своїх особистих політичних вподобань і партійної належності. Пам’ятників Степана Бандери може бути багато в області й по всій Україні. Але головний знаходиться саме тут!

Розмірковуючи сьогодні про Степана Бандеру, виокремлюю три його характеристики:

- Степан Бандера – націоналіст. А бути націоналістом – це означає, дбати за інтереси своєї нації понад усе!

- Степан Бандери – державник. А бути державником - це значить усвідомлювати, що національна держава є найкращим інструментом захисту інтересів своєї нації.

- Степан Бандера – Герой. А це означає, що Він відзначався непересічною жертовністю у боротьбі за інтереси Української нації і за постання національної держави. 

Не кожен може бути героєм, але кожен повинен мати перед собою ідеал для досягнення поставлених життєвих цілей. Ідеал, але не Ідола. Бо на Ідеал взоруються, а Ідолові сліпо вклоняються. 

Не зовсім сприймаю гасло «Бандера прийде – порядок наведе!». Бо воно схиляє до паразитарного сподівання, що хтось інший наведе лад у нашій державі. Такого ж самого, як сподівання, що її нам побудує й що Московщині відсіч дасть Європа, чи Америка. Але ж сам Бандера ніколи таких сподівань на сторонні сили не допускав! 

Степан Бандера не «прийде», бо його тоталітарний московсько-більшовицький режим фізично знищив ще 1959-го, а сьогодні ліберальний тоталітарний режим щоденно винищує в писаній українській історії, в національній пам’яті і ментальності. А тому самому треба йти на фронт цієї боротьбі за інтереси Нації і за впорядкування національної Держави з Бандерою у серці!

Тож з роком Степана Бандери!

Будьмо як Бандера!

Loading...

Інтерв'ю

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для...

22-04-2022 Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн