Четвер, 17 березня 2022 12:16

"Нейтралітет" ознака капітуляції - Рух Опору - Вільна Україна

Рух Опору Капітуляції
"Нейтралітет" ознака капітуляції - Рух Опору - Вільна Україна

Компроміс з окупантами у питанні зовнішньої політики - зрада національних інтересів.

Всі заяви влади про нейтралітет для України є проявом капітуляції. Зміна будь якого положення Конституції під тиском Москви є державною зрадою.

Поступки Кремлю призводять до ще більшої крові і жертв. Москві вірити не можна! Розмови про гарантії безпеки з боку Росії - повний ідіотизм або свідома здача українських інтересів.

Таким чином російська агентура провокує громадянський конфлікт всередині держави у час війни. Це шлях до дестабілізації суспільства і хаосу. Гра на руку Москви.

Приниження України ніхто терпіти не буде! Зміна геополітичного курсу під тиском агресора автоматично означає здачу суверенітету. Це кримінальний злочин - державна зрада і замах на основи конституційного ладу.

Ми визнаємо, що деякі дії Зеленського під час війни нас приємно здивували. З перших хвилин війни ми закликали прихильників припинити протестну і опозиційну діяльність. Учасники Руху зосередились на відсічі агресії як і у окремих підрозділах так і у всіх інших військових формувань. Все в рамках закону. Однак, заяви влади щодо можливої зміни нашого курсу як внаслідок перемовин з ворогом - це виклик здоровому глузду і підрив державності. Це плювок на могили наших Героїв і Мучеників.

Зеленський, зупинись поки не пізно! Втратиш довіру суспільства і отримаєш хаос. Москва тебе потім кине. А Україну знищить.

Позиція Руху Опору - Вільна Україна чітка :

Хто б і що б не підписав з москалями - боротьба продовжиться до останнього російського військового і колаборанта на українській землі, включно з Кримом та Донбасом!

Loading...

Інтерв'ю

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для...

22-04-2022 Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн