Середа, 07 вересня 2022 08:48

«Джура – 2022» завершено! Хай живе «Джура – 2023»!

Прес-служба ГО «Молодіжний Клуб Джура»
«Джура – 2022» завершено! Хай живе «Джура – 2023»!

Третім (всеукраїнським) етапом Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив від 17 до 25 серпня у Закарпатті, було завершено 2021/2022 навчальний рік.

В наметове містечко табору «Карпатська Січ-2022» цього разу прибуло 170 джур з 14 областей України. Попри труднощі воєнного часу, організатори заходу працівники Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді запропонували учасникам гри «Джура» програму з військового вишколу, заходів туристично-краєзнавчого напряму та цікавих мандрівок містами Закарпаття. Урочисте відкриття за традицією відбулося на Красному Полі, де «джури» вшанували пам’ять українських героїв, полеглих в боротьбі за Карпатську Україну у 1939 році.

Протягом дев’яти днів учні брали участь у різноманітних змаганнях, під час яких виявили свою фізичну, військову підготовку та творчу майстерність. Таборова старшина, тренери-інструктори разом з адміністрацією Центрального табору потурбувались, щоби «джури» мали можливість водночас навчатись і відпочивати. Виховники допомагали дітям наповнювати таборове життя різноманітними цікавими заходами, іграми. Таборовики не залишили без уваги таку подію, як 80-річчя створення Української Повстанської Армії, героїчний чин якої сьогодні продовжують вояки Збройних Сил України, обороняючи Україну від московського агресора. Треба віддати належне батькам «джур», які в неспокійний час дозволили своїм дітям взяти участь у Всеукраїнському етапі.

Отже, успішно завершивши 2021/2022 навчальний рік, всім учасникам треба максимально використати набутий досвід проведення гри «Джура» у воєнне лихоліття. Щоби ствердити проголошене на відкритті гри гасло «Джура» була, є і буде!» необхідно вже у вересні підвести підсумки зробленого. Бажаємо якнайшвидшій появі наказу про проведення гри у новому 2022/2023 навчальному році. Вітаємо «Джуру 2023»!

Loading...

Інтерв'ю

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Відомий політолог і публіцист, історик і аналітик, автор книги «Демонтаж лицемірства» (2012 р.), громадський активіст...

24-08-2022 Інтерв'ю

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Наш співрозмовник Олександр Ясенчук «Студент». Відомий громадський діяч, волонтер і журналіст. Автор декількох монографій, присвячених...

10-08-2022 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Його не було на зв’язку чотири дні. Для бійця, що перебуває на самісінькому нулі – багато. І...

19-07-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн