Субота, 15 жовтня 2022 09:46

До Дня захисників і захисниць та 80-річчя УПА - спільна українська справа

Тарас Рондзістий
До Дня захисників і захисниць та 80-річчя УПА - спільна українська справа

14 жовтня, увібравши в себе чотири українських свята: День захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва і День створення Української Повстанської Армії, вкотре стає вагомим приводом для здійснення добрих українських справ, зокрема у сфері культурного збагачення та національного і духовного відродження української нації.

З метою сприяння цьому процесу і з нагоди 80-річчя створення Української Повстанської Армії мною на прохання мого друга Віктора Рога, головного редактора часопису «Шлях Перемоги», керівника ТОВ «УВС», напередодні було передано Переяславській публічній бібліотеці низку книг на патріотичну тематику. 

Завітав до міського культурного закладу, сподіваючись зустрітися з директоркою бібліотеки Тетяною Майстренко, щоби обговорити можливості ефективної співпраці щодо поширення правдивої інформації про провідників націоналістичного руху та учасників і події національно-визвольних змагань ХХ століття.

При вході одразу приємно вразив стелаж з викладеними на ньому примірниками «Шляху Перемоги». Далі, в читальному залі була розгорнута тематична виставка, присвячена 80-річчю УПА, де розмістилися книги, появі значної кількості яких посприяла «Українська видавнича справа».

Незабаром підійшла директорка пані Тетяна, яка подякувала за передану мною літературу і розповіла про перспективи розгортання діяльності закладу в новому статусі «Переяславська публічна бібліотека». Вона повідомила, що сучасні інформаційні технології не відвадили мешканців від читання друкованих видань. Особливу зацікавленість мають особи, які через війну вимушено опинились в Переяславі. Зростає кількість читачів, що читають книги на історичну або воєнну тематику. Враховуючи, що коштів для бібліотечної діяльності завжди бракує, Переяславська публічна бібліотека з радістю і вдячністю приймає допомогу у забезпеченні цікавими книжками. В свою чергу завжди сприяє і буде допомагати поширенню української літератури в переяславській громаді. Отже ґрунт для співпраці є і треба щоби на ньому зростало зерно правди про історію українського народу.

переяслав. бібліотека

Loading...

Інтерв'ю

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін – учасник трьох революцій: Студентської, Помаранчевої та Революції Гідності. Він – волонтер і...

01-12-2022 Інтерв'ю

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ з Олегом Вітвіцьким. Випуск 8. Білорусь.

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ з Олегом Вітвіцьким. Випуск 8. Білорусь.

Інтерв'ю із білоруським націоналістом та опозиціонером Сергієм Висоцьким: останні новини про "мобілізацію", чи готується "нападєніє...

07-10-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн