Субота, 15 жовтня 2022 09:52

Передплачуйте видання ОУН «Шлях Перемоги»!м

Передплачуйте видання ОУН «Шлях Перемоги»!м

Триває передплата на всеукраїнську тижневу газету «Шлях Перемоги», одне з найстарших і найповажніших українських видань державницького спрямування в Україні і світі.

«Шлях Перемоги» – офіційний друкований орган Організації Українських Націоналістів (бандерівців), перший номер якого вийшов у Мюнхені 28 лютого 1954.

Протягом десятиліть боротьби за визволення країни тижневик був чи не основним виданням, яке інформувало українство за кордоном про визвольний чин ОУН і УПА, про події в окупованій Україні, про мету і завдання, що стояли перед українською нацією в період московського поневолення.

«Шлях Перемоги» послідовно пропагує ідеологію українського націоналістичного руху. Газета знаходиться на передовій суспільно-політичних подій, принципово обстоює національні інтереси українців, висвітлює позиції патріотичних державницьких сил.

«Шлях Перемоги» здійснює інформування українців як в Україні, так і за кордоном, подає думки відомих експертів, науковців, громадських діячів, журналістів, сприяє донесенню історичної правди про український визвольний рух. Виходить два рази на місяць.

Газета ОУН є одним із важливих захисних «форпостів» України у війні з Московією.

Передплати «Шлях Перемоги» – стань на захист українських інтересів в інформаційному просторі!

Передплатний індекс 30504.

Loading...

Інтерв'ю

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін – учасник трьох революцій: Студентської, Помаранчевої та Революції Гідності. Він – волонтер і...

01-12-2022 Інтерв'ю

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ з Олегом Вітвіцьким. Випуск 8. Білорусь.

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ з Олегом Вітвіцьким. Випуск 8. Білорусь.

Інтерв'ю із білоруським націоналістом та опозиціонером Сергієм Висоцьким: останні новини про "мобілізацію", чи готується "нападєніє...

07-10-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн