Четвер, 10 листопада 2022 13:15

Наша ватра горітиме далі

Інформцентр МНК
Наша ватра горітиме далі

З 3 по 6 листопада на Тернопільщині відбувся табір-джемборі «Повстанська Ватра».

Основною ідеєю табору стала тяглість боротьби українського народу. Росія наш одвічний ворог, ми століттями захищали свою землю і зараз робимо це знову. 

Тож «трьома китами», на яких будувалася вся програма табору, стали тема деколонізації, історія нашої боротьби та сучасна російсько-українська війна. 

Тільки вивчаючи власну історію та позбуваючись імперського сміття на наших землях ми зможемо перемогти у цій війні, знищити Московію та відбудувати Українську державу.

Особливістю цьогорічної «Повстанської Ватри» стали гутірки від провідних лекторів та громадських активістів. Також програму табору сформували й такі елементи: смуга перешкод, дебати, буккросинг, ватри та теренова гра. Кожен елемент гартував учасників або ж навчав та розвивав їх.

«Зараз ми знаходимося на відносно безпечній території й наш обов‘язок постійно навчатись та вдосконалюватись. Наша боротьба триває, ми, активна українська молодь, повинні бути в авангарді боротьби та зруйнувати російську імперію. Тільки за таких умов настане наша перемога. 

313435476 492065802957973 5050027347119222312 n

«Повстанська Ватра-2022» стала місцем, де молодь із різним досвідом та навичками змогла об’єднатися та вишколюватися інтелектуально й фізично. За кожним з нас майбутнє України, тому від того, наскільки якісно ми будемо працювати над собою, залежить яким буде майбутнє Української держави», – коментує Віка Вовк (подруга Світла), комендант табору.

Loading...

Інтерв'ю

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін – учасник трьох революцій: Студентської, Помаранчевої та Революції Гідності. Він – волонтер і...

01-12-2022 Інтерв'ю

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ з Олегом Вітвіцьким. Випуск 8. Білорусь.

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ з Олегом Вітвіцьким. Випуск 8. Білорусь.

Інтерв'ю із білоруським націоналістом та опозиціонером Сергієм Висоцьким: останні новини про "мобілізацію", чи готується "нападєніє...

07-10-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн