П'ятниця, 30 грудня 2022 15:09

У Львові попрощалися з загиблим воїном

У Львові попрощалися з загиблим воїном

Григорій Добош народився 29 вересня 1991 року у Львові. У цьому ж місті здобув середню освіту та продовжив навчання на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Після закінчення вишу відслужив військову строкову службу. Працював у приватних фірмах у Львові та за кордоном.

Ще зі шкільних років долучився до праці в лавах Спілки Української Молоді. Тут зростав, гартувався і та міцнів тілом і духом. Жодне його літо не минало без сумівських таборів і мандрів. В СУМі він познайомився і зі своєю майбутньою дружиною, на таборі, де вони обоє були виховниками.

Свій адміністративний хист і провідницькі риси Григорій Добош виявив під час того, як в 2017-2019 роках був головою Львівської обласної організації СУМ в Україні та членом її Крайової Управи.

Наприкінці лютого 2022 року Григорій за покликом свого серця був серед тих, хто першим безстрашно пішов боронити Незалежність та суверенність України. У лавах Збройних Сил України, у складі 80 Львівської десантно-штурмової бригади, тримав оборону на Миколаївщині та Херсонщині.

Загинув, разом з двома побратимами, 19 березня 2022 року, в бою під Снігурівкою. Тіло бійця вдалося повернути лише в листопаді, після звільнення Снігурівки від російських окупантів.

Урочисто похований у Львові 29 грудня.

Світова Управа СУМ нагородила полеглого в російсько-українській війні бійця Григорія Добоша особливим відзначенням СУМ «Залізний Хрест Заслуги», за відвагу, рішучі чини, гідні звання Героя, що приносять славу українському імені.

Loading...

Інтерв'ю

Олег Медуниця: «Український націоналізм – це спосіб життя, спосіб мислення»

Олег Медуниця: «Український націоналізм – це спосіб життя, спосіб мислення»

Інтерв’ю з Головою ОУН (б) Олегом Медуницею про майбутнє українських націоналістів. Про те, яким чином...

08-01-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Ми кладемо окупантів пачками»

Юрій Сиротюк: «Ми кладемо окупантів пачками»

Відверта розповідь з окопів під Бахмутом про особливості війни проти імперії, безглуздість російських генералів та...

20-12-2022 Інтерв'ю

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін – учасник трьох революцій: Студентської, Помаранчевої та Революції Гідності. Він – волонтер і...

01-12-2022 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн