Четвер, 09 лютого 2023 08:30

Відійшла у Вічність Тетяна Борець «Таня»

Тереновий Провід ОУН в Австралії
Відійшла у Вічність Тетяна Борець «Таня»

Ділимося сумною вісткою, що 7 лютого відійшла у вічність довголітня провідна діячка Організації Українських Націоналістів в Австралії подруга Тетяна БОРЕЦЬ – «Таня».

Народилася 17 листопада 1925 року в Україні, в часи Другої світової війни була змушена емігрувати, в еміграції одружилася з булавним УПА Юрієм Борцем «Чумаком», пізніше відомим підприємцем, письменником, діячем ОУН, меценатом.

Подруга Тетяна вклала чимало праці впродовж довгих десятиліть громадської роботи, будучи жертвенною та діючою в українській громаді на терені Австралії – зокрема в рядах ОУН, АБН, ЛВУ, Союзу Українок відділу ім. Ольги Басараб, та в управах Союзу Українок, в яких подруга Тетяна відігравала ключову роль довгими роками.

Подруга Тетяна також працювала в осередках Спілки Української Молоді в Сіднеї, будучи виховницею та членом управи. Не можемо оминути її віддану працю в Проводі ОУН на терені Австралії.

Подруга Тетяна була ментором багатьох сьогоднішніх провідних діячів нашого суспільно-громадського та політичного життя, будучи дорадником при зустрічах з молодшими кадрами та вихованцями.

ОУН висловлює щирі співчуття родині: дочці Орисі з сім’єю, онукам і правнукам, та дочці С’яні з чоловіком Богданом, усій ближній і дальній родині, друзям і подругам в цей нелегкий час втрати дорогої мами, бабці і прабабці.

Нехай з Богом спочиває! Вічна Пам’ять!

Loading...

Інтерв'ю

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу...

28-03-2023 Інтерв'ю

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

В умовах героїчної боротьби українського народу проти російських злочинців підтримка української, як єдиної державної, безпрецедентна...

11-03-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Репортажі та коментарі історика та бійця ЗСУ Юрія Сиротюка з-під Бахмута зробили його одним з...

23-02-2023 Інтерв'ю

Веб-дизайн