Четвер, 09 лютого 2023 08:32

Смертю героя загинув член ОУН «Мармус»

Тереновий Провід ОУН (б)
Смертю героя загинув член ОУН «Мармус»

З глибоким сумом повідомляємо, що 2 лютого у боротьбі за Українську Державу під Кремінною на Луганщині смертю героя загинув член Організації Українських Націоналістів (б), Молодіжного Націоналістичного Конгресу та Пласту Василь-Яків Капустинський «Яків», «Мармус».

Василь-Яків Капустинський народився 1 січня 1998 року в селі Білий Потік Чортківського району Тернопільської області.

Навчався у Чортківському фаховому коледжі економіки та підприємництва, був головою студради коледжу. Брав участь у виставах народного аматорського театру ім. Панаса Карабіневича. Продовжив навчання на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету, отримавши диплом бакалавра за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності», закінчив магістратуру за спеціальністю «Психологія» (2022).

Василь був одним із найсвітліших молодіжних активістів Тернопільщини, яскравим представником українського націоналістичного руху. Він щиро вірив у велике майбутнє Української Держави, щоденно працював над її розбудовою через свою професійну та громадську діяльність.

Долучився до лав Молодіжного Націоналістичного Конгресу у 2017 році. У 2019 році обіймав посаду Голови Секретаріату Тернопільського осередку, а вже у 2021 році став Головою Тернопільського осередку та був обраний до складу Центрального Проводу МНК. Був комендантом вишкільного табору «Лисоня ім. Івана Гавдиди» та курінним всеукраїнської теренової гри «Гурби-Антонівці».

З початком повномасштабного наступу агресора, Василь активно включився у волонтерську діяльність та з першого дня не полишав спроб мобілізуватися до війська для захисту нашої держави.

Після проходження базової підготовки був направлений у 95 окрему десантно-штурмову бригаду, яка перебувала на Лиманському напрямку.

Службу проходив на посаді стрільця-помічника гранатометника, проте навіть в умовах війська проявляв лідерські якості та виконував функції командира групи при виконанні бойових завдань.

Вічная пам'ять!

Слава Героям!

Loading...

Інтерв'ю

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу...

28-03-2023 Інтерв'ю

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

В умовах героїчної боротьби українського народу проти російських злочинців підтримка української, як єдиної державної, безпрецедентна...

11-03-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Репортажі та коментарі історика та бійця ЗСУ Юрія Сиротюка з-під Бахмута зробили його одним з...

23-02-2023 Інтерв'ю

Веб-дизайн