Вівторок, 07 березня 2023 08:46

Дбаючи про майбутнє

Тарас Рондзістий
Дбаючи про майбутнє

4 березня в Культурно-просвітницькому центрі Києво-Могилянської академії відбувся Сьомий Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!», участь у якому взяли представники органів державної та місцевої влади, відомств, навчально-виховних закладів, громадських організацій, професійна діяльність яких пов’язана з національно-патріотичним вихованням.

Загалом на Форум прибуло понад 50 учасників з 20 областей України і міста Києва.

Організаторами Форуму є Міжнародна благодійна установа «Центр національного відродження», Відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Головну тему Форуму «Шляхи та способи ефективної імплементації Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» висвітлив народний депутат України Василь Мокан. Своє бачення з цього питання також висловили Ольга Євтушок, начальник Відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, та Вадим Овчаренко, начальник Відділу позашкільної освіти та виховної роботи Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України. З вітанням до учасників виступив Сергій Касянчук, директор Представництва Світового Конгресу Українців в Україні.

331805528 170095105797638 5956124148059355926 n

Під час Форуму працювали три секції: національно-патріотичне виховання, військо-патріотичне виховання і громадянська освіта. Після обговорення у підсумку зустрічі була прийнята резолюція з рекомендаціями до суб’єктів державної політики у сфері утвердження української національної і громадянської ідентичності.

Loading...

Інтерв'ю

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу...

28-03-2023 Інтерв'ю

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

В умовах героїчної боротьби українського народу проти російських злочинців підтримка української, як єдиної державної, безпрецедентна...

11-03-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Репортажі та коментарі історика та бійця ЗСУ Юрія Сиротюка з-під Бахмута зробили його одним з...

23-02-2023 Інтерв'ю

Веб-дизайн