Понеділок, 22 травня 2023 14:20

День Героїв – національне свято

23 травня минає 85 років з дня загибелі засновника і першого провідника Організації Українських Націоналістів полковника Євгена Коновальця.

Понеділок, 08 травня 2023 19:54

«Лава до лави, плече до плеча!»

Зустрічі з Головою ОУН (б) Олегом Медуницею в Чикаго

Московсько-українська війна, численні приклади жертовного героїзму українців, які віддали своє життя за незалежність і соборність України у ХХ і ХХІ сторіччі, спонукали до ухвалення рішення про створення Національного пантеону героїв.

Закликаємо долучатися до спільної справи! Вітання ОУН «Слава Україні!», «Героям Слава!» стало майже офіційним, а червоно-чорний прапор майорить у всіх містах України поряд із синьо-жовтим стягом.

У 2022 році Україна об’єднала цивілізований світ у боротьбі проти московської агресії.

Середа, 12 квітня 2023 10:45

Великоднє вітання Проводу ОУН(б)

Над нашою рідною Україною, над безкрайнім Українським Світом незабаром залунають великодні дзвони!

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) з глибоким сумом сповіщає, що 5 квітня в Черкасах упокоївся в Бозі незламний, безкомпромісний борець за незалежність України, громадський активіст, багаторічний очільник Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих, член ОУН (б) Микола Кривоніс.

З нагоди річниці створення ОУН в Києві відбулася зустріч з Головою Організації Українських Націоналістів Олегом Медуницею, під час якої він представив пріоритетні напрямні діяльності Організації на нинішньому етапі, розповів про основні аспекти діяльності ОУН, відповів на питання присутніх.

Середа, 18 січня 2023 09:35

За свободу народів

В рамках концептуального проекту «Свобода народам!» в Києві відбулася робоча зустріч Голови ОУН (б) Олега Медуниці з Інязором ерзянського народу, головою товариства ерзя в Україні «Ěrzäń val», співзасновником громадського руху «Вільний Ідель-Урал» Сиресєм Боляєнєм.

Веб-дизайн