Понеділок, 27 квітня 2020 13:29

Зупинити агресора спільно

Провід ОУН (б)
Зупинити агресора спільно

З нагоди 75 річниці зустрічі американських військ та Червоної армії на річці Ельбі, президенти США та Росії випустили спільну заяву, відзначаючи перемогу над нацистською Німеччиною, та пообіцяли співпрацю в боротьбі із спільними глобальними загрозами.

Сьогодні всім уже вкотре наочно продемонстровано і є очевидним, у тому числі й для Сполучених Штатів та всього Західного світу, що нинішня Російська Федерація, як і колись Радянський Союз, спадкоємцем якого вона себе проголосила, є тоталітарною, агресивною державою, подібною в імперських шовіністичних діях і намірах до нацистської Німеччини.

Росія прославляє сталінізм як історичне явище і загрожує народам Східної Європи, намагаючись відновити гегемонію над ними. Найбільш показовим підтвердженням цього є російська агресія проти України.

Путінська Росія сьогодні, без перебільшення, виступає глобальною загрозою, в боротьбі проти якої Україна мусить мобілізувати всі свої власні сили. Водночас ми закликаємо об’єднатися для протидії агресору всі свободолюбиві держави, а також народи, поневолені Росією.

Агресивна назовні, Росія й надалі залишається безпросвітною «тюрмою народів» всередині. Тому гасло ОУН: «Свобода народам! Свобода людині!» сьогодні знову виходить на перший план. Воно ніколи й не втрачало своєї актуальності.

Loading...

Інтерв'ю

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу...

28-03-2023 Інтерв'ю

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

В умовах героїчної боротьби українського народу проти російських злочинців підтримка української, як єдиної державної, безпрецедентна...

11-03-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Репортажі та коментарі історика та бійця ЗСУ Юрія Сиротюка з-під Бахмута зробили його одним з...

23-02-2023 Інтерв'ю

Веб-дизайн