Понеділок, 16 січня 2023 08:41

Фонд ОУН – Фонд Перемоги!

Провід ОУН (б)
Фонд ОУН – Фонд Перемоги!

Україна знову в кривавій борні героїчно захищає своє право на державний суверенітет, національну ідентичність та територіальну цілісність.

Українці ведуть важку боротьбу проти московського агресора і його «п’ятої колони». В цих змаганнях члени та прихильники ОУН перебувають на передових рубежах, складаючи найвищу офіру – офіру крові.

Перед Організацією Українських Націоналістів стоять великі завдання і ми спільно мусимо дати гідну відповідь на виклики буремного часу.

Ми щиро вдячні нашим жертводавцям за те, що завдяки вашій підтримці впродовж багатьох десятиліть боротьби ОУН могла ефективно виконувати свої завдання, опираючись на власні сили українського народу, унапрямлюючи, мобілізуючи та організовуючи їх.

Сьогодні ідеї ОУН стали загальнонаціональними, а гасла ОУН набули універсального масштабу. Концептуальні гасла ОУН «За Українську Самостійну Соборну Державу!», «Київ проти Москви!», «Свобода народам! Свобода людині!» сьогодні мобілізують до боротьби націю.

Жертовна робота і чини членів ОУН в минулі часи і тепер дають свої конкретні наочні результати.

Організація Українських Націоналістів з-під стягу Степана Бандери оцінює час, у якому живемо і діємо, як доленосний для майбутнього нашої нації та її державності. Тому всі для України і все для України.

Першочерговими пріоритетами своєї діяльності ОУН визначає оборону України, звільнення українських територій і розбиття ворога, звільнення всіх поневолених Москвою народів і постання на руїнах кривавої імперії насильства і облуди нових незалежних держав.

Всебічна робота в напрямку розробки та впровадження стратегічної концепції оборони, становлення та закріплення національної державності, деколонізації України в ідеологічній, історичній, політичній, кадровій сферах.

Розгортання широкого антиімперського фронту на засадах АБН для спільного протистояння московській агресії, мобілізація зусиль всього світу для поборення московського агресора в усіх сферах.

Робота в галузі національно-патріотичного виховання, підтримка молодіжних ініціатив, волонтерських кампаній та просвітницьких проектів.

В цій роботі і боротьбі ОУН знаходить союзників в особі патріотичних чинників, шукає підтримки з боку органів державної влади і розраховує на традиційну допомогу членства та прихильників ОУН в усьому світі.

Закликаємо своїми щедрими пожертвами та передплатою також підтримати орган ОУН «Шлях Перемоги» та інші наші видавничі проекти.

Закликаємо щедрими пожертвами підтримати Фонд ОУН – фонд боротьби, фонд оборони, перемоги і розбудови України!

Слава Україні! Героям слава!

Пожертви в гривнях просимо спрямовувати на рахунок Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження» (ЄДРПОУ 26113575) в «Ощадбанку» UA733226690000026006302550200 (з позначкою призначення платежу «безповоротна благодійна допомога»).

Loading...

Інтерв'ю

Олег Медуниця: «Український націоналізм – це спосіб життя, спосіб мислення»

Олег Медуниця: «Український націоналізм – це спосіб життя, спосіб мислення»

Інтерв’ю з Головою ОУН (б) Олегом Медуницею про майбутнє українських націоналістів. Про те, яким чином...

08-01-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Ми кладемо окупантів пачками»

Юрій Сиротюк: «Ми кладемо окупантів пачками»

Відверта розповідь з окопів під Бахмутом про особливості війни проти імперії, безглуздість російських генералів та...

20-12-2022 Інтерв'ю

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін – учасник трьох революцій: Студентської, Помаранчевої та Революції Гідності. Він – волонтер і...

01-12-2022 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн