Вівторок, 03 вересня 2019 15:20

Місія Схід: від Торонта до Мар’їнки

"Вимкни російське"
Місія Схід: від Торонта до Мар’їнки

Голова League of Ukrainian Canadians Roman S. Medyk та голова Ради українських державницьких організацій світу (Вашингтон) Borys Potapenko разом з активістами Вимкни Російське здійснили чергову поїздку на фронт.

Волонтери відвідали українських військових, добровольців та медиків на позиціях поблизу Донецька – у Маріїнці, Авдіївці та Карлівці. Завдяки українцям Канади з Friends of Ukraine Defense Forces Fund за останній місяць у рамках Місії Схід на фронт було передано адресної допомоги на більш ніж 100 000 грн. Ліга Українців Канади через Фонд Приятелів Збройних сил України допомагає українському війську з 2014 року.

«Останніми днями ми мали нагоду приїхати в околиці Донецька, зустрітись з нашими хлопцями. Українські захисники бадьорі і роблять що можуть, але нам треба якнайкраще, якнайбільше їм допомагати. Війна триває і наша допомога від діаспори є обов'язковою. Канада з Україною є і буде!»,- говорить голова Ліги українців Канади Роман Медик.

Під час поїздки волонтери завітали до бійців 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Збройних Сил України – «королівської піхоти», Української Добровольчої Армії, Першої окремої штурмової роти «Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор», підрозділу 704-го полку радіаційного, хімічного, біологічного захисту ЗСУ, підрозділу розвідки та аеророзвідки 92 бригади ЗСУ.

unnamed 1

«Наша співпраця з українцями Канади для допомоги українським захисникам триває від самого початку війни. І подібні поїздки саме представників фонду-жертводавця є надважливими. Протягом цих трьох днів ми відвідали бійців різних родів військ, медиків та добровольців. Головне, що ми чули від кожного з них – війна триває. Із припиненням активних військових дій волонтерський рух очікувано почав вщухати, однак бійці досі мають критичні потреби. Над цим і будемо працювати далі у партнерстві з українцями світу,» – говорить Dmytro Zhmailo, співкоординатор ініціативи «Вимкни російське».

Також в рамках місії відвідали волонтерський центр ТриЗуб Дентал (не політична спільнота) / БФ "УКРОП ДЕНТАЛ Зп" /UKROP Dental,студію волонтерського радіо Тризуб ФМ / Tryzub FM та медичну службу «Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор».

Підрозділам передали кріплення для транспортування легкої військової техніки, камери та батареї для безпілотних літальних апаратів і сам безпілотний літальний апарат, оптичні та навігаційні прилади, деталі для вантажної техніки, продукти харчування та будівельні інструменти.

Loading...

Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

21 квітня цього року в ООН вперше виступив представник ерзя – одного з корінних народів...

30-06-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн