Вівторок, 01 жовтня 2019 16:50

Місія Схід – до перемоги!

Вимкни російське
Місія Схід – до перемоги!

Зміна влади в Україні, постійні інформаційні атаки, перетрубації та скандали протягом останніх місяців відсувають тему російсько-української війни на другий план. Однак, факт залишається фактом – війна триває.

Українські військові постійно укріплюються на займаних позиціях та намагаються зайняти нові. Наші захисники готуються вже до шостої зимівлі в окопах і потребують допомоги та підтримки від тих, за кого воюють. Тому лише в серпні цього року волонтери ініціативи ВимкниРосійське здійснили дві чотириденні поїздки на Схід. Передали гуманітарну допомогу передовим підрозділами від української громади Канади з Friends of Ukraine Defense Forces Fund. У другій серпневій поїздці взяли участь Roman S. Medyk, один із засновників фонду, голова League of Ukrainian Canadians та BCU Foundation і Borys Potapenko – голова Ради українських державницьких організацій світу. Вони завпевнили бійців та волонтерів на передових позиціях, що українська діаспора і Канада не залишать без підтримки військо воюючої України. Сказано – зроблено.

Під час крайньої вересневої Місії Схід, волонтери ініціативи “Вимкни російське” доправили нову партію гуманітарної допомоги від Фонду Приятелі ЗСУ на суму понад 165 000 гривень. Так, розвідники однієї з бригад ЗСУ, які утримують позиції на Донецькому напрямку, отримали вантажно-пасажирський автомобіль Volkswagen, необхідний для перевезення особового складу та боєкомплекту, а також тактичне взуття та амуніцію. Аеророзвідникам цієї ж бригади передали кошти для відновлення підбитих росіянами квадрокоптерів та ремонту автомобіля Opel, придбаного за кошти Фонду Приятелі ЗСУ в листопаді минулого року. Підрозділ артилерії, який постійно перебуває на бойовому чергуванні на Донецькому напрямку, отримав планшети для проведення артрозрахунків, а також зарядний пристрій для акумуляторів, ланцюгову пилку та зварювальний апарат. Загін Української Добровольчої Армії – нову шиповану гуму для свого авта.

“Сьогодні бойові зведення штабу Операції Об’єднаних сил про втрати з українського боку в свідомості пересічного українця займають місце мало не на рівні прогнозу погоди. Суспільство звикло до війни, пильність втрачена, і через це загроза російського військового контингенту, зосередженого по той бік лінії фронту та державного кордону сходить з порядку денного. Однак, війна триває, і увага волонтерів та допомога світового українства залишається необхідною для наших захисників. Доправили на саму передову чергову партію гуманітарної допомоги від українців Канади. Місія Схід триватиме до перемоги!”, – говорить співкоординатор ініціативи "Вимкни російське" Dmytro Zhmailo.

Loading...

Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

21 квітня цього року в ООН вперше виступив представник ерзя – одного з корінних народів...

30-06-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн