У Львові презентували два томи праць Степана Ленкавського

Чимало українських письменників, культурних, політичних і громадських діячів ще 100 років тому попереджали про підступність російської орди. Зокрема, один із них Роман Бжеський, збірку творів якого перевидали та презентували в Чернігові за сприяння ОУН.

Віктор Рог, директор видавництва "Українська видавнича справа", головний редактор тижневика ОУН "Шлях перемоги" і автор книги "Ієрархія національних пріоритетів". 

Середа, 15 березня 2023 12:14

До основ націоналізму

У приміщенні Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини з ініціативи Інституту наукових студій націоналізму відбулася презентація першого і другого томів збірника праць Степана Ленкавського «Український націоналізм».

В Сумах цими тижнями у видавництві «Триторія» виходить збірник архівних документів «Товариство «Просвіта» на Сумщині» в двох томах.

Четвер, 26 січня 2023 08:58

Читаючи Сціборського

Брак візіонерства (бачення майбутнього) в часі мирному чи воєнному, є проблемою для сучасних стратегів та тактиків. 

Видавничий Фонд ОУН (б) та видавництво УВС відкрили зручний сервіс, де можна придбати книги з ідеології українського націоналізму, історії України, націоналістичного руху, ОУН і УПА, мемуари та художню літературу за цінами видавництва.

Під час великих потрясінь, особливо таких, як війна своєї нації проти кривавого агресора-окупанта, розумієш важливість наявності зброї, як захисної, так і наступальної.

Вівторок, 20 грудня 2022 15:13

З чужим паспортом

Видавництвом «Українська Видавнича Справа» підготовано до друку збірник праць ідеолога українського націоналізму Романа Бжеського (Р. Паклен) «Загадка сфінкса», написаних ще на початку 50-х років минулого століття.

Презентація книги, 17 грудня 2022 о 15:00.

Інтерв'ю

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу...

28-03-2023 Інтерв'ю

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

В умовах героїчної боротьби українського народу проти російських злочинців підтримка української, як єдиної державної, безпрецедентна...

11-03-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Репортажі та коментарі історика та бійця ЗСУ Юрія Сиротюка з-під Бахмута зробили його одним з...

23-02-2023 Інтерв'ю

Веб-дизайн