П'ятниця, 03 червня 2022 12:03

До традицій націоналізму

Під час війни нам: Науково-ідеологічний Центр ім. Дмитра Донцова - Дніпро, Літературний клуб “СвітоГЛЯД” та Січеславська “Просвіта” вдалося видати збірку поезій видатного українського поета Юрія Дарагана.

П'ятниця, 27 травня 2022 18:39

Книга - зброя

Не новиною вже є той факт, що російські окупанти на тимчасово захоплених територіях заповзялися вилучати і знищувати патріотичну літературу, небезпідставно вбачаючи в книгах небезпеку для свого існування. Багато бібліотек також пошкоджено внаслідок обстрілів та бомбардувань.

Неділя, 08 травня 2022 16:00

Базова книга з історії ОУН

В обласному центрі Прикарпаття відбулася презентація книги «Український націоналізм. Том 1. Історія» Степана Ленкавського (видавництво «Лілея-НВ»). Оновлене видання представив його упорядник і редактор, голова Івано-Франківської обласної ради, доктор політичних наук Олександр Сич.

Вівторок, 26 квітня 2022 15:54

«Історіософські есе» Олега Багана

Щойно вийшла нова книга керівника Науково-ідеологічного центру ім. Д. Донцова Олега Багана, присвячена історичній тематиці: «Історіософські есе» (Тернопіль: Крила, 2022.384 с.).

Добра новина! Багато наших читачів, хто ще не використав 1000 грн. «вакцинаційних» грошей, звертаються з запитаннями, як можна придбати наші видання через «Є підтримку».

Минулого року у Запоріжжі побачив світ чудовий навчально-методичний посібник «Історія української культури: традиції та модерн», підготований для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра усіх спеціальностей.

Четвер, 10 лютого 2022 20:19

«Шлях до свободи» Ігора Олещук

«Шлях до свободи» – це третя книга Ігора Олещука, автора з Тернополя.

Цю книгу варто прочитати в якості всеобучу, аби знати, як неомарксизм проник в усі пори життя сучасного західного суспільства й на чому він базується сьогодні.

5 лютого в рамках програми ІХ Бандерівських читань у приміщенні інформаційно-виставкового центру Музею Майдану  в Києві презентували збірник «Євген Коновалець та його доба». Книгу представив ініціатор видання, історик і автор передмови доктор Олександр Сич та один з її упорядників Володимир Мороз.

Інтерв'ю

Стефан Романів: «Ми відчуваємо дух перемоги»

Стефан Романів: «Ми відчуваємо дух перемоги»

Стефан Романів – один з найбільш відомих представників української діаспори. Затертий та іронічний вислів «вчити любити...

15-06-2022 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Московщина напала на Україну, щоб знищити її як державу і націю»

Олександр Сич: «Московщина напала на Україну, щоб знищити її як державу і націю»

Голова Івано-Франківської обласної ради, доктор політичних наук, Олександр СИЧ в інтерв’ю для газети «Галичина» пояснив...

20-05-2022 Інтерв'ю

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для...

22-04-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн