Понеділок, 11 жовтня 2021 14:33

«Київ проти Москви» – книга року

Алекс Сірий
«Київ проти Москви» – книга року

2021 рік приніс Україні значну кількість глибоких, інформативних та фундаментальних книг, які видали українські видавництва «Наш формат», «Фоліо», «Темпора», «Markobook», «УВС» та «Пропала грамота». 

Книг, які повертають українському народу героїв національно-визвольних змагань, військових, інтелектуалів, філософів, непересічних особистей не лише українського народу, таких як Микола Міхновський, Степан Бандера, Василь Кук, але й лідерів інших народів, зокрема польського та фінського (Юзефа Пілсудського та Карла Густава Маннгергейма).

На нашу думку, головною подією на книжковому ринку для націоналістичного середовища став вихід книги з промовистою назвою «Київ проти Москви» Ярослава Стецька.

Ярослав Стецько – це політик, ідеолог, геополітик та лідер українського національно-визвольного руху, праці якого необхідно вивчати у вищих навчальних закладах України та всього світу. Він пояснює історію та реальність ХХ століття глибше та об’ємніше, ніж це роблять кращі інтелектули Заходу – Річард Пайпс, Збігнев Бжезінський або Френсіс Фукуяма.

Видання здійснила «Українська Видавнича Справа», видавництво, що спеціалізується на виданні невідомих або мало віломих широкому загалу фундаментальних праць українських політиків, філософів та ідеологів.

Видавництво останніми роками здійснило справжній інтелектуальний землетрус, видавши праці Максима Орлика (Дмитра Мирона) «Ідея і чин України», «Розподіл Росії» Юрія Липи, «Ієрархія національних пріоритетів» Віктора Рога, повну версію книги «Воєнна доктрина українських націоналістів» Михайла Колодзінського, «Нарис історії АБН» Григорія Роя та збірку «Рефлексії» філософа Юліана Вассияна.

Тепер упорядники Григорій Рій і Віктор Рог здійснили унікальний проект і видали дійсно фундаментальну книгу, яка фактично є третім томом праць Ярослава Стецька. Перші два томи здійснила Організація Українських Націоналістів спільно з Українським Інститутом Політичної Освіти в Мюнхені в 1987-1991 роках під назвою «Українська визвольна концепція».

До нової книги увійшли маловідомі широкому загалу статті Ярослава Стецька, які були оприлюдненні в офіційному журналі ОУН «Визвольний шлях», газетах «Гомін України» і «Шлях Перемоги» протягом 50-80 років ХХ століття.

Автор ставить питання, які наразі є актуальними для відновленої Української держави, а саме питання геополітичного протистояння у світі, створення та зміцнення української автокефальної православної церкви, ідеологічного, культурного та етнічного протистояння між столицею Русі Києвом та євразійською Москвою.

Ярослав Стецько простою і зрозумілою мовою пояснює, що без створення й закріплення незалежної Української держави, яка стане суб’єктом та геополітичним центром для коаліції інших народів, здатних протистояти агресору, неможливо нейтралізувати негативний вплив Москви, досягти консенсусу і забезпечити спокій у всьому світі.

Сьогодні, коли триває чергова фаза війни України з Москвою, позиція і думки Ярослава Стецька є особливо актуальними.

Ярослав Стецько у своїх працях проаналізував та передбачив створення незалежної України та майбутній розвал Радянського Союзу. Він дав українцям духовну зброю для протистояння матеріалістичним концепціям червоної Москви та духовній деградації, що роз’їдає вільний Захід.

На нашу думку, вихід праці «Київ проти Москви» Ярослава Стецька є для націоналістів подією року № 1 на книжковому ринку, а сама книга стала інтелектуальним бестселером, який наразі ще можна отримати у книжковій крамниці. 

 

 

Loading...

Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

Сиресь Боляєнь: «Україні потрібно постійно пам’ятати, що вона має союзника всередині Росії – національні рухи»

21 квітня цього року в ООН вперше виступив представник ерзя – одного з корінних народів...

30-06-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн