Субота, 03 вересня 2022 09:22

Дмитро Донцов: акценти нового часу

Інформаційний сектор НіЦ ім. Дмитра Донцова-Дніпро
Дмитро Донцов: акценти нового часу

Саме так назвали січеславці свій ідеологічно-інтелектуальний захід, який відбувся в Дніпрі 30 серпня до дати народження великого мислителя.

Ініціатор, організатор і втілювач у життя «зустрічі донцовців» та українських націоналістів Науково-ідеологічний Центр ім. Дмитра Донцова-Дніпро, керівником якого є Максим Дорофєєв. Він же – основний промовець і розпорядник інтелектуального заходу. Допомагали йому в реалізації цього дійства колеги і однодумці Валентина Недвига та Христина Лондарь.

На думку представників Центру ім. Д. Донцова-Дніпро, тримати культурно-ідеологічний фронт в тилу не менш важливо, аніж бити москаля на війні. Аби перемогти там, «на передку», мусимо наполегливо готувати набої в тилу. І це не завжди класична зброя металева, але думки, тези, ідеї, просякнуті Духом Незламності і Вірою в українську Перемогу! Воїн на фронті має бути лицарем – шляхетним і безстрашним, озброєний Національною Ідеєю, відтак заряджений ненавистю до ворогів, а також і любов’ю до рідної землі.

Чи дійсно аудиторія заходу складалася лише зі знавців праць Донцова або ж із послідовників ідей українського націоналізму? Категорично ні! Це були люди, які ХОЧУТЬ дізнатися більше про Донцова, які ПРАГНУТЬ осягнути Ідеї національного визволення, які охоплені бажанням іти до омріяної перемоги, а не чекати її в напівсонному стані загнаної «в рамки обставин» людської худоби.

304758474 483000006971191 3996153311921475038 n

Україна знову воює за свою свободу і вкотре потребує Нескорених, знов потрібні Переможці за Духом, з Вірою в Україну. А отже, нам знову до потреби вибуховий заряд! Нам потрібен ще і ще динаміт Донцова: ідеї, помножені на емоції.

Після завершення розмови про постать Донцова люди довго не хотіли розходитись: обговорювали, дискутували, цікавилися творчою спадщиною Майстра.

Loading...

Інтерв'ю

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Відомий політолог і публіцист, історик і аналітик, автор книги «Демонтаж лицемірства» (2012 р.), громадський активіст...

24-08-2022 Інтерв'ю

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Наш співрозмовник Олександр Ясенчук «Студент». Відомий громадський діяч, волонтер і журналіст. Автор декількох монографій, присвячених...

10-08-2022 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Його не було на зв’язку чотири дні. Для бійця, що перебуває на самісінькому нулі – багато. І...

19-07-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн