Четвер, 22 вересня 2022 09:12

П’ята колона буває різною

Буває у вигляді димових завіс волаючих комуністичних старців, а буває прагматичною і дієвою, яка з першого дня війни «прогресивно» агітує «Львов гавіріт па-рускі», проводить різні «Джаз-фести» на гроші путінських олігархів і усіляко (звісно, виходячи з ліберальних і демократичних традицій) намагається захищати основи основні інструменти російського колоніалізму – язик, секту РПЦ (ФСБ) та олігархат.

Середа, 07 вересня 2022 09:05

Україну ми не віддамо

За останні півроку повномасштабної російсько-української війни, що триває вже дев’ятий рік, Росія добряче обламала і продовжує обрамувати зуби в Україні.

Середа, 07 вересня 2022 08:41

Токмак – Україна. Окупація

7 березня в мережі інтернет поширювалися фото та відеоматеріали про масову акцію непокори в окупованому росіянами Токмаці Запорізької області. Тоді на центральній площі міста зібралося декілька тисяч містян.

Широкомасштабна російська агресія оприявнила кризу у міжнародній колективній безпеці загалом й європейській континентальній безпеці зокрема.

Середа, 24 серпня 2022 09:33

«Терор» чи змаг проти окупантів

Уявіть собі, що спостерігаєте таку сцену. В кафе заходять двоє чоловіків. Чекають кілька хвилин, поки до них долучається третій. Той підсідає за їхній столик. Розмова на трьох триває кілька хвилин, поки до стола не підходить ще один, який раптом розстрілює трьох співрозмовників і тікає.

Середа, 24 серпня 2022 09:30

Ядерний тероризм Росії

Захопити ядерні об’єкти (Чорнобильське укриття, Запорізьку АЕС, націлитися на Південноукраїнську АЕС та Рівненську АЕС), замінувати та максимально мілітаризувати їх навіть в уяві кінематографістів могла лише група фанатиків-терористів.

Понеділок, 22 серпня 2022 09:25

Вигнати московську нечисть

Час біжить і неминуче змінює все на своєму шляху.

Понеділок, 22 серпня 2022 09:22

Тріщини по бовванах

Війна – це ще й руйнування міфів. Окрім усього іншого, а то й насамперед. Принаймні нинішня українське протистояння кацапській навалі стало саме таким. Міфи стрясаються, як земля під час бомбардування, беруться тріщинами й розвіваються на порох. Часом дивуючи не лише світ, а й самих українців.

Понеділок, 22 серпня 2022 09:21

Війна з Росією. Але це не точно

На війні не буває напів міри. Є біле й чорне. Свій та ворог, своє та вороже.

Понеділок, 15 серпня 2022 16:03

ПОДВІЙНА "С"

"Філологічєская пєрєзагрузка – ето самоє главноє в програмє спецопєрації" – це так був недавно прохопився один русскій літєратор. 

Інтерв'ю

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Станіслав Федорчук «Стан»: Кожна робота на війні є важливою

Відомий політолог і публіцист, історик і аналітик, автор книги «Демонтаж лицемірства» (2012 р.), громадський активіст...

24-08-2022 Інтерв'ю

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Олександр Ясенчук: «Чернігів не капітулював, а вистояв»

Наш співрозмовник Олександр Ясенчук «Студент». Відомий громадський діяч, волонтер і журналіст. Автор декількох монографій, присвячених...

10-08-2022 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Його не було на зв’язку чотири дні. Для бійця, що перебуває на самісінькому нулі – багато. І...

19-07-2022 Інтерв'ю

Веб-дизайн