Неділя, 08 травня 2022 17:08

Поховати зло

Володимир Стецюк
Поховати зло

Коли раптом заглянеш у російське телевізійне болото й почуєш завзяте квакання пропагандистського жаб’ячого хору, разом із відчуттям огиди приходить розуміння, що народжений і вихований у брехні й розпусті «русскій народ-богоносєц» дійсно палко і щиро вірить в якусь свою «особливу місію рятівника усього світу». 

А оскільки в його перевернутій картині світу брехня є правдою, а зло є добром, то й виходить, що вони прагнуть «врятувати» світ від правди і добра, сіючи навколо тільки зло й неправду.

Приміром, у російському телевізійному болоті дуже шкодують, що в напівзруйнованому російською загарбницькою армією Харкові українські «варвари-нацисти» посміли підняти руку на пам’ятник маршала-м’ясника Жукова. Що по всій Польщі нібито знімають пам’ятники радянським «воїнам-визволителям»... При цьому жодна телевізійна жаба, звісно, не квакне, скільки німецьких жінок і дітей зґвалтували російські «визволителі» в 1945-му, і скільки українських жінок і дітей зґвалтували й закатували їхні нащадки в захоплених ними українських містах у 2022-му.

А ще цей жаб’ячий хор дуже стурбований тим, що в охопленій «нацизмом» Україні й на «нацистському» Заході, який її підтримує, піднімається хвиля неприязні по відношенню до російської культури. При цьому жодна жаба на російському телевізійному болоті не квакнула, скільки пам’ятників вже зруйнували сьогодні російські «денацифікатори» в українських містах, скільки шкіл, театрів і музеїв знищили і пограбували.

Нещодавно рашисти розбомбили Національний музей українського поета і філософа Григорія Сковороди. В трьохсотрічний ювілей генія музей вони вирішили «денацифікувати»…

Взагалі боротьба з «нацизмом» у мешканців російського болота набула таких загрозливих форм, коли розлючені тим, що українці, до яких вдерлася російська армія проводити вигадану в мордорському кремлі «денацифікацію», посміли чинити їй потужний опір, зазомбовані телевізійним жаб’ячим хором росіяни просто волають на камеру про своє бажання стерти «нацистську» Україну з лиця землі.

Але це ще не край. Бо така у мешканців російського мордору «місія» – затягнути в своє смердюче болото увесь світ.

Вихований на брехні й розпусті «народ-богоносєц» своє болото вважає тим «райським садом», у якому мають жити всі «ощасливлені» ним народи. Дарма, що цей «рай» має вигляд концтабору російської імперії зла і тотальної брехні, у якому дозволено радіти лише за наказом згори. Але з таким концтабірним варіантом «людського щастя» людство вже знайоме, а особливо український народ, який зазнав «радощів» від російського червоного терору, масових репресій, трьох штучних голодоморів, таборів ГУЛАГу, масових депортацій до Сибіру і нової військової агресії. Тому саме українцям випало остаточно побороти і поховати це всесвітнє зло.

Loading...

Інтерв'ю

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Леся Голик: «Сумівці активні на багатьох фронтах»

Сьогодні вся нація складає великий іспит. Сьогодні нація напружила м’язи і докладає максимум зусиль для...

22-04-2022 Інтерв'ю

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Олександр СИЧ: Саме постання України – це вже революційний факт

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають...

16-08-2021 Інтерв'ю

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Віктор Рог: Незалежність – синонім відповідальності й трамплін для можливостей

Про здобутки за три десятиліття, втрачені можливості та перспективи нашої держави розмовляємо з головним редактором...

21-07-2021 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн